• bir başka kartal anadolu imam hatip mezunu arkadaş.
  • berat albayrak'ın yerine varlık fonuna atanan, kartal imamhatip ve boğaziçi ekonomi mezunu olan kişi.
  • türkiye varlık fonu yönetim kurulu üyeliğine atandığı açıklandı.
  • linkedin hesabına göre boğaziçi ekonomi mezunu. bahçeşehir'de master'ı var. madem bu potansiyel var kartal ihl'de ne işin vardı? ülkeyi kartal ihl'de mi planladınız aq nasıl bir ortam orası?

(bkz: kartal anadolu imam hatip lisesi vs illuminati)
  • en azından ilkokul mezunu eski güreşçi olmayan şahıs.
  • tekrar 15 yasima donup kartal imam hatip’e kayit yaptirma arzumu korukleyen adam. yahu bi ara ankara siyasal icin derlerdi, buradan mezun olanlar ulkeyi yonetir diye, bi ara galatasaray lisesi icin dediler falan simdi sira kartal imam hatipte.

yahu ne okulmus arkadas, ulkenin son 10 yilina ve muhtemel gelecek 10 yilina damga vurdu.

mason orgutlenmeleri, ermeni lobisi, yahudi lobisi... dunya uzerindeki tum orgutlenmeler bok yemis, var mi abi kartal imam hatip gibisi.
  • kartal imam hatipin adeta bir eton college gibi ülkemize aydın, bürokrat yetiştirdiğinin kanıtı şahsiyet. yeni görevinde başarılı olacağından şüphem yok, olmasa da oldu derler.
  • cumhurbaşkanlığı yatırım ofisi başkanı. aynı zamanda bilal erdoğan'ın yakın arkadaşı olan bürokrat.
  • alphan manas'a göre liyakatsiz kişi.

--- spoiler ---

cumhurbaşkanlığı yatırım ofisi başkanı arkadaşı dinliyoruz. 36 yaşında hiçbir sektör tecrübesi olmayan bir kişiyi ingilizcesi güzel diye başkan yaptığınızda zaten yatırım (fdı) için güven duyulmayan bir ülkede liyakat da göz ardı edilmiş olur.
    --- spoiler ---

tweet
  • biraz önce katılmak zorunda olduğum bir açılıştaki konuşmasını dinledim. yaptığı 5 dakikalık konuşmada 6 defa “sayın cumhurbaşkanımızın da verdiği ödev” dedi. merak ettim açtım baktım bu kimmiş diye tabi ki kartal ihl
hesabın var mı? giriş yap