şükela:  tümü | bugün
 • mutlu edit: kanser hastası bir çocuğun belki de son arzusu olan cezaevindeki babasını görme isteğini dile getirmek için başlık açmıştım. babasını 5 saat dahi olsa görme imkanı bulmuş. çok mutlu oldum. umarım bütün masum çocuklar ve hastalar şifa bulur. not: natali avazyan ve ömer gergerlioğlu sizden öğrenmemiz gereken bir insanlık var. iyi ki varsınız be. buluşma görüntüsünü de koyayım.

  üst edit: babası serbest bırakılsın diye başlık açmışım ama serbest bırakılmasın. ev hapsi verilsin ama şu çocuğun yanında olsun. gerekirse zincirleyin bişey yapın. şu çocuk babasına hasret gitmesin.

  ilk kez bir başlık açıyorum. başlık nasıl açılır bilmiyorum. o yüzden kızacaklar varsa diye baştan uyarayım. başlığa değil, içeriğine bakmanızı tavsiye ediyorum.
  ahmet'in hastalığının boyutu

  (bkz: ahmet burhan ataç) annesinin yurtdışına çıkış izni olmadığı için almanya'ya kanser tedavisi için gidemeyen ve babası cezaevinde olan küçük kardeşimizin zorlu günlerinde babası yanında olsun. almanya'ya geçtiğimiz haftalarda zorda olsa gitmesine rağmen doktorlar tarafından tedavi edilemeyeceği için türkiye'ye dönmek zorunda kaldı. ağzımdan çıkmasını istemediğim cümleler var. masallar kötü bitmesin diyorum ama elimden bişey gelmiyor. destek olun ses çıkarın ve babasına kavuşsun. lütfen ses çıkarın. yalvarırım ses çıkarın. çocuk çok zor durumda. insanlık öldü biliyorum ama insanlık adına umudumuz ölmesin.
 • başlık yukarılarda kalmalı.

  çaresiz bir baba ve oglu.

  tamamen dram.
 • konuyu bilmiyorum bile
  ama baba ve evlat deniyorsa ben varım. üstte kalsın bu başlık...
 • çok trajik olaylar. biraz vicdan.
 • içim parçalandı.
 • suçun bireyselliğin diye bir hal var, baba suçlu diye çocuğa ceza verilmez ve verilmemiş, çocuğun hastalığının sebebi babanın hapiste olması değil.
  çocuğun durumu çok ağır babasının yanında olmasını tabiki gönül ister. anne çocuk rahatsızlandığı için hapisten çıkarılmış anladığım kadarı ile, babanın da çıkması isteniyor.
  merak ettiğim tek konu şu, baba neden hapiste? affedilmesi gereken suç nedir? bunu hiç bir yerde bulamadım, bilen mesaj atarsa çok sevinirim.
  insanın vicdanı sızlıyor bir yandan, öte yandan, öte yandan belli zaten.
 • bir çocuğun hayatından daha değerli hiç bir şey yok şu dünyada.

  elinde güç olupta o yavrunun bu durumda bile hiçbir şey yapmayan kim varsa vicdanını kaybetmiştir.
 • terörle mücadele ahmet'e kaldıysa demek ki...

  (bkz: natali avazyan)
 • up
 • bugün kalp ağrıtan başlıklarla yüreğimiz daha da yanıyor. ne olur kurtulsun şu yavrucak. nasıl bu vicdansızlık yapılır ki can çekilen bir çocuğa?
  nasıl bu kadar kasıtlı olarak sorun çıkarılır ki bir çocuk ölsün diye? nasıl bir devlet, nasıl sistem, nasıl adalet, nasıl vicdan, nasıl insaniyet?