şükela:  tümü | bugün
 • ertem şener: volkan'a küfredenler şerefsizdir.
  ahmet çakar: küfretmek şerefsizlik midir ertem? sinan?
  e.ş: evet
  s.e: evet
  a.ç: volkan'ın melo'ya köpek demesi şerefsizlik midir?
  ertem şener ve sinan engin: mavi ekran
 • gecenin bombasını patlatmıştır. bir pozisyonun ilgisizliğini, ortamla uyuşmazlığını şu örnekle açıklamıştır.
  "beyler düşünün.. biz dördümüz bir dağ evindeyiz.. köyde.. etrafta köylüler var filan... kapı çalınıyor.. açıyoruz bi bakıyoruz sharon stone!.. aradan vakit geçiyor...bi daha kapı... zekeriya beyaz!.. ne alaka di mi. işte bu pozisyonda öyle"

  ersin kardeşimiz de boş durmamış bu lafın üzerine:
  "zekeriya hoca gelip sharon stone burda mı diye soruyor mesela?!".. demiştir.

  ama ahmet hoca durmak bilmez..

  .."hatta kazım abi sharon senden buz kıracağı ister.sen olayı idrak edemeyip -o yok,keser vereyim mi dersin."
 • kazım kanat'ın "ricardinho ile delgado yanyana oynamaz, önlü arkalı oynayabilir" lafına çok ciddi bir şekilde "o senin dediğin langırtta oluyor" diyerek yarmış insandır.
 • ''..mesut özil türkiye milli takımını seçseydi, şimdi karabük'te sol açıktı..''

  ahmet çakar- back to the future ıı
 • kendi yönettiği bir karşılaşmayı yorumlarken: "hakem babamın oğlu mu? evet babamın oğlu, yani ben"

  büyüksün ahmet hoca, fan klubünü kuracağım az kaldı.
 • an itibariyle telegol'de:

  "pele, geçenlerde türkiye'ye gelmişti, tanıştık..
  baktım böyle yancı gibi bi adam"

  buyurmuştur.
 • 25 dakikadır arda varoşunu nefessiz siken kral..ertem ve sinan abileri sıvayacaklardı ama reyiz bi aldı sazı eline alış o alış şerefsizim, gram yağım kalmadı sayesinde..

  edit: yarım saati tamamlayıp sigara içmeye gitti hoca, elindeki şemayı da kaldırıp attı asfgdhsgsfsf pezevenk ölmedi hocam, füze at bir de ahahah
 • "ingiltere'de trafiğin soldan akmasını insanlığa yakıştıramıyorum..."

  ben ömrü hayatımda daha muazzam bir yorum görmedim arkadaş.
 • abi adamın ses tonu nasıl yer etmişse beynimde, yazdıklarını okurken resmen beynimin içinde ahmet çakar sesi yankılanıyor. onun ses tonuyla okuyorum yazdıklarını.

  son dönem gazeteciliğini iyi kavradı iki günde. bakın şimdiden söylüyorum; bence bu gecenin sonunda olayı galatasaray' a bağlar.
 • bu gözler, son süreçte fare ölüsü yiyen, yarasa kemiren insan evlatlarını görmeseydi eğer, tanıdığım en midesiz insan unvanını hâlâ bu adam elinde tutuyor olacaktı.
  kendisiyle işim gereği temasımın olduğu dönemlerde birkaç kez aynı yemekhanede aynı masada bulunmuştuk. bunlardan birinde tabağındaki haşlanmış tavuğu (kemikleri de dahil olmak üzere) silip süpürdükten sonra, o dönemki program moderatörü serhat ulueren'in az önce sıyırdığı tavuklardan kalan kemikleri de önüne çekip, katır kutur mideye indirmiştir. serhat'ın o sırada kendisine yan yan bakarak yüzünü ekşitmesi gözümün önünden gitmez.
  bir keresinde de geceye sarkan bir programın reklam arasında, gündüz kuşağındaki yemek programından kalan, kokmaya yüz tutmuş bir peynirin üstüne çiğ yumurtayı kırmış, bunları bir matkap ucuyla karıştırıp herkesin şaşkın bakışları arasında eliyle bir güzel gömmüştür. işte kendisi böyle midesiz bir adamdır.