şükela:  tümü | bugün
  • bu aralar uykusuzda çizen kişi.
  • uzun süre yumurtalar bölümünde ara ara görünmüş, son bir kaç sayıda uykusuz'da yerini yavaş yavaş büyütmeye başlamış çizer. ancak görünen o ki henüz katetmesi gereken çook uzun bir mesafe var. tek karelik karikatürler şeklinde çalışıyorsa komik espriler konusunda çalışması ve uğur gürsoy/cihan ceylan muadili denmemesi için kendine özgü bir çizgi oturtması lazım.
  • çizgilerine çok özendiği belli ama komik değil.
  • benim gözümde dövmenin ve tasarımın yip man'ı. adam efendiliğiyle dövüyor resmen. ilk dövmemi tattoom' da yaparak beni mutlu etmiş, süper müzik zevki olan insan. adam resmen profesyonelliğin kitabını yazmış. çılgın atıyor.

hem tasarım ve yapım aşamasındaki yönlendirmeleri, hem de çizgilerdeki ustalığıyla tanıştığıma en mutlu olduğum insanlardan.

portfolyosuna http://www.instagram.com/ahmet_cambaz adresinden ulaşabilirsiniz. programı baya yogun, bu sebepden biraz bekleme süresi olacaktır fakat değer.
  • dövme konusunda instagramda görüp geldiğim, uykusuzda çizdiğini falan da okuyunca daha da ısındığım yetenek insanı. daha kendisini stalklamaktan başka bir şey yapmamış olsam da belli ki kaliteli is yapıyor ve ben kararımı verdim. yazi yazarken bile, saat seçerken bile yuvarlaklara tahammul edemeyen(ne kadar kötü anlattım yahu) köşeli, geometrik olan her şeye aşık olan ben tabi ki dövmelerine de aşık oldum. ilk fırsatta randevu alacağım ama, benim kafamdaki basit ölüm yadigarlari simgesi şu anda 3 boyutlu geyik kafasina falan kaydığından seçme kısmım uzun sürecek sanırım. bu da burda dursun ki yaptırınca editleyeyim, hem fiyatta işime yarar belki hehehe.
  • dovmenin hem tasarim hem de uygulama asamasinda son derece yetenekli olan ve isini gercekten cok iyi yapan dovme sanatcisi. kendisi tunel'den galata'ya inen yokusta(galip dede caddesi) yer alan tattoom gallery'de calismaktadir.
    (bkz: tattoom)
  • çok ince ve nizami çalışan son derece başarılı bir dövme sanatçısı. çizim tarzı ve fikirleri çok iyi, zaten bunları sizinle konuşarak dövmeye yansıtıyor. kendisine dövme yaptırırken kafam çok rahattı, sonucundan da umduğumdan daha memnun kaldım. pişman edeceğini hiç sanmıyorum.
  • çok sevdiğim, çok başarılı bulduğum dövme sanatçısı/abim.
    uzun yıllara dayanan bir karikatüristlik kariyeri var. bu birikimini dövme tasarımlarına yansıtarak türkiye'deki çoğu dövmeciden ayrılır. özel tasarımlarında -özellikle- dotwork tasarımlarda bir numaradır.
    instagram hesabı
  • kendisine dövme yaptırma şansı bulduğum tatlı insan. özeni, sakinliği, efendiliği ile rahatlatan biri. ama bir yandan da kurduğunuz iki beceriksiz cümleyi, kafanızın içinde görüp de anlatamadığınızı kağıda döken, sonra da sabırla size işleyen nazik bir ruh.

sırada bir salıncak var :)
  • kendisine ilk dövmemi yaptırdığım müthiş tatlı insan.
    zira, sırf içime sinsin diye saatlerce her bir detayı konuştu, yeniden çizdi, tüm alternatifleri gösterdi. hayatımda tanıdığım en sakin adam olabilir ayrıca. uzun lafın kısası işinin hakkını sonuna kadar veriyor.