şükela:  tümü | bugün
 • 15 ağustos 2015 şemdinli hain saldırısında vatan hainleri tarafından şehit edilen özel harekatta görevli komiser. mekanı cennet olsun.
 • şemdinli'ye de geçici görevle ankara'dan 45 gün önce gelmiş. üç tane de kızı varmış, çok büyük acı kızları için. allah acılı ailesine ve geride kalan tüm sevenlerine sabırlar versin.

  pek ismini ve bahsini duymayacağınız üzere yürekli ve aslan gibi bir komisermiş çaykaralı ahmet komiser. tasmaları gevşetilmiş teröristlerin ne ilk ne de son kalleşliği bu tarz roketli saldırı ve çatışmalar, kanı umarım yerde kalmaz.

  bu arada bugün uçakla trabzon’a getirilecek olan cenazesi burada düzenlenecek resmi törenden sonra çaykara’ya ulaştırılacak ve yetişmesi halinde öğle namazı sonrası, ya da ikindi sonrası çaykara velioğlu petrol alanında kılınacak cenaze namazının ardından soğanlı mahallesi üçdirek (zihon) mevkiindeki aile kabristanlığında toprağa verilecekmiş.
 • ardında üç kız çocuğu bırakmış babadır. ama ne mutlu ki o kız çocuklarının babası, vatanı bellidir. babaları kahraman, vatanları güzeldir.
 • arkasında 3 tane emanet bırakmıştır. o çocuklara kim neyin hesabını verecek merak ediyorum. biz üç beş gün sonra unutuyoruz ama bu acıyla omur boyu yaşayacak aile nasıl teselli edilir, çok zor. sadece
  vatan sağ olsun!
 • şu amına koduğumun sözlüğünün iyice boka sardığını ispatlayan şehittir.

  allahın dingilleri çıkmış görev başında şehit olmuş komiser için:

  su yolunda kırılmış testidir

  filan yazıyor.

  kafanız mı güzel lan.

  adam bu ülke için görev yaparken şehit olmuş. siktirtmeyin kendinizi de testinizi de.
 • buradaki bazı pkk sempatizanı testilerin su yolunda kırıldığını iddia ettiği şehittir. şehadet mertebesine kavuşmuştur. allah şefaatine bizleri nail eylesin.
 • sozlukteki pkkli orospu cocuklari bu aralar sesiniz cok cikiyo vakitsiz oten horozun basi kesilir derler basiniza gotunuze sahip cikin. hepiniz fislendiginizin farkindasinizdir da ben yine de uyarayim. olasi bi ic karisiklikta ilk kesilecek got sizinkiler. pkk lilar olunce biz fasist oluyoz, asker sehit olunca su testisi su yolunda kirilir oluyo. ikiyuzlu serefsizler. dua edin de akp iktidardan gitmesin yoksa sizi turk halki bile kurtaramaz.