• birincisi: şehidimizin "türkün gücünü göreceksiniz" diyen polis olduğunu nereden biliyorsun? hdp ve pkk sayfalarında ahmet komiserin şehit olmadan günler önce fotoğraflarının paylaşıldığını ve hedef gösterildiğini biliyorum. ancak elinizde buna dair bir kanıt var mıydı? gözünüze kestirdiğiniz birini fişleyip sırf içinizi soğutmak için kendinizce intikam almak için katlettiniz.

ikincisi: türk'ün gücünü görmek istiyorsan bir ara kandil'e uğra junior heval.

şehit komiserimizdir.
  • şemdinli'ye de geçici görevle ankara'dan 45 gün önce gelmiş. üç tane de kızı varmış, çok büyük acı kızları için. allah acılı ailesine ve geride kalan tüm sevenlerine sabırlar versin.

pek ismini ve bahsini duymayacağınız üzere yürekli ve aslan gibi bir komisermiş çaykaralı ahmet komiser. tasmaları gevşetilmiş teröristlerin ne ilk ne de son kalleşliği bu tarz roketli saldırı ve çatışmalar, kanı umarım yerde kalmaz.

bu arada bugün uçakla trabzon’a getirilecek olan cenazesi burada düzenlenecek resmi törenden sonra çaykara’ya ulaştırılacak ve yetişmesi halinde öğle namazı sonrası, ya da ikindi sonrası çaykara velioğlu petrol alanında kılınacak cenaze namazının ardından soğanlı mahallesi üçdirek (zihon) mevkiindeki aile kabristanlığında toprağa verilecekmiş.
  • pkk'nın ağır yaraladığı bedrettin fırat'ın olay bölgesinde önlem almaya çalışırken şehit edilen komser. allah şahadetini kabul etsin.

bizim ölenlerimiz şahadete eriyor, sizin leşleriniz daha son nefesinde pişmanlığı yaşıyor.

allah kimseye son nefesinde pişmanlık vermesin.
  • 5 sene oldu.

sen beş yaş genç, ben beş yaş daha yaşlıyım. yaklaşıyorum sana. seneler önce, gün gelecek seninle aynı yaşta olacağız demiştin. çok kalmadı aramızda.

sebebin olanlara, allah toprak yüzü dahi göstermesin.
  • 2015 senesinin bu günün de şemdinli de şehit düşmüş özel harekat polisimiz. bizlere vücuduna giren 3 kurşun ile geri de gözü yaşlı bıraktığı 3 yavrusu kaldı.

mekanın cennnet olsun yiğidim.

şemdinli...
  • karadenizliydi ve üniversiteden arkadaşımın yakınıydı. mekanı cennet olsun.
  • 15 ağustos 2015 şemdinli hain saldırısında vatan hainleri tarafından şehit edilen özel harekatta görevli komiser. mekanı cennet olsun.
  • şu amına koduğumun sözlüğünün iyice boka sardığını ispatlayan şehittir.

allahın dingilleri çıkmış görev başında şehit olmuş komiser için:

su yolunda kırılmış testidir

filan yazıyor.

kafanız mı güzel lan.

adam bu ülke için görev yaparken şehit olmuş. siktirtmeyin kendinizi de testinizi de.
  • ruhu şad olsun yiğit adam. hemşerim. köylüm. arkandan gelmeye hazır sayısız insan var. kanın yerde kalmayacak merak etme.
hesabın var mı? giriş yap