şükela:  tümü | bugün
  • nasıl hürriyet gazetesi teknoloji editörü olduğuna akıl sır erdiremediğim, kalitesiz ve sıradan teknoloji haberleriyle gazetede yer işgal eden şahıs. türk teknoloji portallarında onlarca canavar gibi editör var be, hürriyet bu adama mı kalmış.

edi: kendisini tanımam etmem. takık falan değilim yani. lakin gerçekten bu adamın koskoca hürriyet gazetesinde ne işi var çözemiyorum. bir de hem teknoloji hem de ekonomi sayfasına ayni anda haber yazıyor. üstelik en çok satılan hafta sonlarında. bu pazar yaptığı teknoloji haberinin ne olduğunu yazıp yorumu size bırakıyorum. haber şu: "fiber internet ile kullanılacak en iyi modemler"

bir kere böyle sıradan ötesi haberleri mesela chip gibi teknoloji portalları günlük bültenlerindeki 10-15 haberden biri olarak sunuyor. bu adam pazar gününün hürriyet'inde neredeyse yarım sayfa kaplıyor bu dandik şeyle. bir diğer husus türkiye'nin yüzde kaçında fiber internet var da bu lüzumsuz haberi yapıyorsun. daha doğru düzgün adsl verilemiyor yahu.

kendisi sayesinde hürriyet almayı bıraktım.
  • klasik forum haberleri gibi fazla "geek" değil, klasik gazete haberleri gibi fazla reklam değil gayet keyifli ve ilginç haberlerle sabah kahvemi keyifli hale getiren gazeteci..

mesela bu haberi sabah büfede okuyordum, büfeci yanıma geldi abi bana böyle ödeme yapsalar biraz bozulurum dedi ve gitti.

haberin linki
  • apple'ın türkiyeden amerikaya davet ettiği 1-2 gazeteciden biri.
  • soyadına ne oldu lan bu herifin ?!?!?!

https://www.linkedin.com/in/ahmet-can-abb90934/