şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
7029 entry daha
 • gaza gelip chp zihniyetiyle mücadele ettim lafını diyerek kendi kendini bitirdi. millet ittifakına girme durumu söz konusu olmaz

  ama! daha güzel bir senaryo var...

  eğer ali babacan millet ittifakına destek verirse davutoğlu millet ittifakına destek vermeyen kızgın akp ve mhp lilerden oy alır, babacan da millet ittifakına oy verebilecek akp ve mhp lilerden oy alır her türlü onlar için alternatif olur oylar çok iyi bölünür.
 • geleceğini hiç merak etmediğim bir siyasetçi.
  ettiklerim için:
  muharrem ince
  mansur yavaş
 • bu adama oy verip, şimdi küfredenler, daha önce fetöyü peygamber ilan edecek seviyeye gelmişlerdi.
  bu adam oy verip, şimdi küfredenler, daha önce analar ağlamasın diyerek, şimdi ana baba tanımayan bir hale geldiler.
  bu adama oy verip, şimdi küfredenler, bir ara milliyetçiliği ayaklar altına alıp, şimdi milliyetçi bir partiyle ittifak kurdular.
  bu adama oy verip, şimdi küfredenler, nasıl oluyorsa en kritik konularda aldanıyor, ama büyük resmi de her defasında görebiliyorlar.
 • akit tv yayınında kendi camiasını tam anlamıyla tanımış oldu ama en önemlisi siyasal islamcıları tüm türkiye tanımış oldu o açıdan çok yararlı oldu. bazı insanların milyon dolarlık bir tv kanalına sahip olup nasıl gazetecilik, moderatörlük, programcılık bilmeden programcılık oynamasını izledik. bu durumu hala sindirememişler çok belli eminim halk tv ye çıksa başbakanken bile böyle bir tavırla karşılaşmazdı.
 • fetö ölçer diye bişey olsa abdullah gül > ali babacan > ahmet davutoğlu çıkar heralde. ali babacan, abdullah gül tasviye edilince akpden ayrıldım diyor. ahmet davutoğlu da abdullah gülün adamıydı. abdullah gülün kimin adamı olduğu malum. o nedenle akp seçmeninden oy alabileceklerini sanmıyorum abdullah gülün gölgesinde kaldıkları sürece.
 • fetö ölçer diye bir şey olsa sağ bastan sayarak en kralından akp'lilerden oluşan koca bir liste görür, listeyi biz gördüğümüz için hapse fetöcü diye atilir, o listede adi yazan kişiler tarafından terörist ilan edilirdik. şimdi gelmişler diğer bir diğer akpliyi fetöcü olmakla suçluyorlar. haklisin şampiyon ama götün yiyorsa tüm akpli fetoculeri say.
 • her ne kadar cok fazla bir farkı olmasa da hala siyasal islam çizgisinden , digerlerine gore daha bilimsel ve barışcı konuşmakta. chp olmasa bile iyi parti desteği ile mutlaka secime girmeli. deva partisi de böyle. milletvekili transferi etik değil diyenler neden hala demokratik bir secim sistemi getirmediklerine cevap vermeleri gerek. senelerce söz vermelerine rağmen... yuzde 9 oy alsa meclise giremeyecek ama yuzde 1 ulkenin gelecegini belirliyor bu sistemde.
 • kendisini günahım kadar sevmesemde orta-kısa vadede kırılma hatlarını birbirinden tamamen ayırabilme potansiyeline sahip. 17-25 aralık, çözüm süreci, ışıd, rusya ilişkileri, kalkışma süreci. bunların hepsini açıklığa kavuşturacağına adım gibi eminim, başka şansı yok. zamanını bekliyor. ayrıca yarattığı bok çukuru akitler ile geçtiğimiz günlerde yüzleşmesi inanılmaz keyifliydi*
 • her söylediğine önem atfettiğini ayrıca ve bazen tekrar tekrar söyleyerek konuşmayı tercih eden siyasetçi.
 • son akit yayınına ilişkin bu yayını izlemenizi tavsiye ederim.
10 entry daha