şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
6980 entry daha
  • şehir üniversitesinin kapatılması ardından ne var ne yok dökmesini bekliyorum. özellikle şu 2015 haziran - kasım arasında olanları.
  • zamanında o kadar çok şans tepti ki, bu kadar olur.

"terör defterleri açılırsa" diyerek başlattığı, sonrasında geri vites yaptığı olaylar konusunda yardırması gerekiyordu:
    7 haziran - 1 kasım arasında yaşananlar.

abdullah gül'ün sürekli endişe etmesiyle, davutoğlu'nun yutkunarak konuşması yarışır.
    ve o konuda bile kazanan olmaz.
  • bugünlere gelinmesinde senden, benden ya da meclisteki herhangi bir partinin milletvekilinden çok çok daha fazla payı olduğu halde 'utanmadan' çıkıp parti kuran ve oy isteyen siyasetçi.
  • başbakanlık yapmış bir adamsın. hadi o zaman bir duruş gösterdim ben seçildim oy aldım başbakan oldum dedin tayyibe dur dedin ama direk kenara attı seni. sen de siyasetten uzaklaştın dinlendin eyvallah. sonra parti kurmaya kalktın adam seni terorist ilan etti, davamıza ihanet etti dedi ses etmedin. okulunu kapattı sudan bir sebeple daha susacak mısınız sayın davutoğlu? bence çıkın kamera karşısına ne var ne yok kayıtlarla delillerle dökün ortaya. hepsi bir olup yalanlayacak, karalayacak ama yapılması lazım, gerek 7 haziran süreci gerekse hendek operasyonları öncesi dağdan sokaklara inen itlere ses edilmeyişi olsun her şeyin bir bir ortaya çıkarılması lazım
  • şu anda şehir üniversitesi hakkında konuşma yapıyor: https://youtu.be/hdbx5b32gw4

küçük enişte ilk defa türkiye’de olup bitenlerin sorumlusu erdoğan olduğunu fark etmiş.

şimdiye dek her şey kendi kendisine kötü olmuş gibi anlatıyordu.
  • bugün yaptığı konuşmanın sonunda ağlamamak için kendisini zor tuttu.
  • çok sinirli gördüm bugün. davutoğlu küçük enişte vs.dir ama inandığı yolda ölümü bile göze alacak kadar yürekli bir adamdır.

bugün fark ettim ki içinde kini çok büyük. erdoğan, kendi ayağına sıkmıştır. davutoğlu, elinden geleni yapacaktır. başarılı olur mu, bilemiyorum ama canla başla mücadele edeceğini biliyorum.
  • davutoglunu mücadelesinde tebrik ediyorum. olası seçimde hiçbir ittifak kendi arasına almaz ise davut reisi, oyum gelecek partisine gidecek. desteklediğim ittifakta olursa, kendi partime oy veririm.
  • 30 haziran 2020 tarihi itibariyle isim vererek cumhurbaşkanını hedef almış kişi. fetullahçilar vs. rte kavgasında olduğu gibi eski akepeliler vs. rte kavgasını da patlamış mısır ve kola eşliğinde takip edeceğim. reis biraz yorgun küçük enişte de çok sinirli. umarim cemaat kavgasindaki gibi eğlenceli bir şeyler çıkar ortaya :)
  • her şey yeni başlıyor diyerek elini masaya vurmuş gelecek partisi lideri.

hadi bakalım çekirdek stoğumuzu yaptık bekliyoruz.
54 entry daha