• gelecek partisi genel başkanı olarak katıldığı bir canlı yayın için; https://www.youtube.com/watch?v=kdqezaaxl8i

ahmet hoca bilgili ve yurtsever bir insan bu kesin. ayrıca suriye konusunda istenilen sonucun alınamaması da kesinlikle sadece onun suçu değil. şimdiki konuşmalarına bakınca da, rusya'nın gücünü daha iyi anladığı ve abd'ye eskisi gibi mutlak güvenmediği anlaşılıyor. ancak islamcılıktan bunalan bu halka hâlâ muhafazakâr yaklaşımlar içeren bir siyaset sunmak ne derece doğru bilemiyorum.
  • ben kararımı verdim, 2023 seçimlerinde ilk defa oy kullanacağım ve oyumuda bu adama vereceğim,
  • bülent ortaçgil dinleyen siyasetçi. enteresan. onedio röportajında "beni kategorize etme" şarkısına referans vermiştir.
  • fetö turnusolu ; söylemleri , eylemleri ve destekçilerinin hizlanışına bak , fetö'nün yol haritasını yorumla.
  • haziran 2015 seçimlerinde kılıçdaroğlu o kadar söyledi gel hükümet kuralım diye. bu sincap ne yaptı? gitti geldi, gitti geldi sonra ben bilmem beyim bilir dedi ve seçimleri yeniletti. yenilenen seçimlere kadar ülke resmen karanlığa gömüldü. hendekler, patlamalar vs. vs. belki unutmuştur ama hatırlatayım kırşehir'de gül kitabevi yakıldı. nerdeyse 2. madımak vakası yaşanıyordu. peki neden? neden kılıçdaroğlu ile hükümet kurmadın? bu ülke 2015'ten beri hep geriye gidiyor. insanlar arasında nefret artıyor. linç kültürü almış başını gidiyor.

önce o dönemde neler yaşandı, arka planda neler oldu onları samimi bir şekilde anlatsın sonra oy istesin.
  • şehir üniversitesinin kapatılması ardından ne var ne yok dökmesini bekliyorum. özellikle şu 2015 haziran - kasım arasında olanları.
  • yaptığı şey takdir toplamamaktadır. zamanında bir arada olduğu insanların açıklarını şimdi anlatıyor. madem bunlar böyleydi zamanında restini çekip çıksaydın kıçına tekme yemeyi beklemeden. o zaman açıklasaydın. bu ülkede olmaması gereken şeyler dönüyor diye
  • zamanında o kadar çok şans tepti ki, bu kadar olur.

"terör defterleri açılırsa" diyerek başlattığı, sonrasında geri vites yaptığı olaylar konusunda yardırması gerekiyordu:
    7 haziran - 1 kasım arasında yaşananlar.

abdullah gül'ün sürekli endişe etmesiyle, davutoğlu'nun yutkunarak konuşması yarışır.
    ve o konuda bile kazanan olmaz.
  • şu anda şehir üniversitesi hakkında konuşma yapıyor: https://youtu.be/hdbx5b32gw4

küçük enişte ilk defa türkiye’de olup bitenlerin sorumlusu erdoğan olduğunu fark etmiş.

şimdiye dek her şey kendi kendisine kötü olmuş gibi anlatıyordu.
  • ensesinden baktığında bile güldüğü belli olan küçük sincap eski başbakan
hesabın var mı? giriş yap