şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle baslattigim kampanyadır.

  bobycan'ci troller rahatsız.
 • ali bobycan kadar degeri olmayan adam. neden boyle :(
 • gelsin aq o da gelsin. zaten sözlük aktrol doldu. bir o eksik.
 • gelsin de komsularla sıfır sorun dis politikasını soralım. nasıl da bizi bataklığa soktuğunu?
 • gelsin. babacan'da gelsin. burda bir sinerji yaratalım.
 • babacan'la beraber gelsinler hatta. elele.
 • buyursun gelsin..sorularıma cevap versin..kamuoyu merakla bekliyor bunların yanıtlarını.. akitlerin dönüp dolaşıp konuyu bağladıkları şehir üniversiteri zerre kadar beni ilgilendirmiyor.. kamuoyunu asıl ilgilendiren 7 haziran 2015-1 kasım 2015 arası yaşananları açıklasın..ama tüm çıplaklığıyla..dobra dobra, delikanlı gibi..

  chpyle yürütülen istikşafi görüşmelerde niyeti hükümeti kurmak mıydı? kim ya da kimler tarafından nasıl engellendi?

  mhp ile yürütülen koalisyon görüşmelerinde kendisine birileri tarafından yem atılmış olabilir mi? görüşmelerin tüm detayları külliyeye kim ya da kimler tarafından bildirildi?

  akp myk sında ipinin çekilmesinde koalisyon görüşmelerindeki tutum ve davranışları etkili olmuş mudur?

  memleketin göbeğinde, başkentimizde bombaları kim patlattı?

  sayın fidanın adaylığı sürecinde bilinmeyenler neler? teklif kendisinden mi gitti yoksa sayın fidandan mı geldi? kendisinden gittiyse sayın fidan cumhurbaşkanının haberi olmadan nasıl oldu da istifaya cesaret edebildi?

  biz gidersek beyaz toroslar gelir sözünü neye istinaden söyledi? bugün beyaz toroslar işbaşında mı?

  arınç gökçek tartışmasında arıncın ankarayı fetöye parsel parsel satanları açıklamasına kim engel oldu? kendisi bu süreçte rol aldı mı?

  bildiği şahit olduğu kul hakkına giren akpliler kimler? ihale usulsüzlükleri, yolsuzluklar, rüşvet nasıl bir sistem içerisinde yürütülüyor? kimleeer kimlerle beraber zengin oluyor?

  pelikan grubunun finansmanı nasıl sağlanıyor? bunlar hangi bürokratlara, siyasilere baskıyla iş yaptırıyorlar? kendilerini dinlemeyen bazı bakanlara bürokratlara bugün de fetö taktikleriyle itibar suikastı yapılıyor mu pelikancılar tarafından?

  ve son olarak başbakan olduğu dönemde haksızlıklara karşı eliyle ve diliyle karşı koymaya çalıştı mı? kapının önüne bir çöp tenekesi gibi bırakılmadan önce en azından kalbiyle karşı koyup neden istifayı basmadı?

  buyursun gelsin, açıklasın da dinleyelim..youtube kanallarında belki on tane programa katıldı..hep hikaye anlattı. şu topa pis burun vur artık. akitlerin karşısında ezilip büzülüp laf chpye gelince artislik yapacaksan 0.01 bile alamazsın..bize bilip de görmediklerimizi anlat..damadı anlat, kayınpederini anlat..arıncı anlat..gökçeği anlat..
 • yeterli talep gelmedi arkadaslar kapatiyorum kampanyayı. :(