şükela:  tümü | bugün
 • yaaaaa davut oğlan. aynaya bakar gibi hissettin mi hiç? bunların hepsi sizin eseriniz işte. yandaş/propaganda medya. kendi elleriniz ile yaptınız bunu. gurur duyun. şimdi çıkıp "düzeltmek" için oy mu isteyeceksin? hele ki hayatın boyunca karşı çıktığını söylediğin chp zihniyetinden?
 • --- spoiler ---

  dilinizle beyniniz arasında sağlam bir ilişki var mı?

  --- spoiler ---

  ahmet davutoğlu kibarca laf sokmuş. ben tebessüm ettim. *
 • galiba akp'ye rakip olarak kim aday olursa, başörtüsü yasağı pack, ssk'yı batırdı deluxe edition otomatik hediye gelecek. ahmet davutoğlu da olsan abdullah gül de olsan 28 subat'çı oluyorsun.
 • haktan hukuktan yana bir beklentim yok ama bir gün recep tayyip erdoğan'ı da bu şekilde yobaz tayfanın hedefi olarak görsem başka bir şey istemem.
 • en son turgay güler ile ekrem imamoğlu programı da böyle olmuştu bence o program ekrem imamoğlu'na en az %3 puan kattı. bu trol medya ve gazeteciler hükümeti bitirecek muhalefete gerek yok.

  edit: hiçbir parti sporluyum çünkü bu sistem, benim sistemim değil. benim hakkımda ufak bir fikir edinmek isterseniz: #106347258 #84835580 en son ne zaman oy kullandığımı bile hatırlamıyorum. bu danışıklı dövüş de çıkabilir çünkü konuk ettiğin adama, aynı soruyu defalarca bağırarak sorarsan, bu sadece konuğunun oyunu arttırır. imamoğlu-turgay g. olayında da böyle oldu test edildi, onaylandı. basit sosyolojik bir tespit yani. yarın, bu adamla ahmet davutoğlu kanka olursa şaşırmayın ahmet davutoğlu'nun alacağı %1-2 oy iktidarı belirleyebilir tıpkı turgay'ın, imamoğlu'nu çağırıp programında bağırması gibi %2-3 oyla istanbul gitti, şimdi de belki bu ve benzeri olaylarla iktidar gidecek, bu medya ile o da çok rahat olur. yani burası türkiye, kimin eli kimin cebinde belli olmaz.
 • tamamını izledim.

  hayatında gördüğüm en cahil gazetecilerin karşısında, onlara kızmadan cevap vermeye çalışan, hayatımda gördüğüm en sabırlı insanın yapmış olduğu mülakâttır.

  ne izledim lan ben?
 • küçük enişte hala başbakan olsaydı ve o meczup şu hareketi başkasına yapsaydı, güler geçerdi..

  acaba vicdanıyla başbaşa kalınca "biz ne yapmışız bu ülkeye" diyor mudur..
 • başörtüsü yasağı gibi bir şeyden bahseden yazar. üstelik ahmet davutoğlu'na. adam yıllardır başörtüsü serbestliği için uğraştı lan. ne alaka? olay ne onu da bilmiyorum.
 • islamiyet’ten soğutma merkezleri top 5;

  5 numero: cüppeli ahmet hoca
  4 numero: ak-it tv
  3 numero: ali erbaş
  2 numero: sevda noyan
  1 numero: akp
 • ali ihsan karahasanoğlu dinci/islamcı çarpıtmanın ve ikiyüzlülüğünün timsalidir, ayrıca bildiğim kadarıyla akit'in sadece yazarı değil yayın müdürü. baş-akit yani. ayrıca ekşi dışında "akpli değilim ama" edebiyatının da en önde gelen yazarlarındandır. yeni şafak falan bunun sonradan görme çırağı olabilir ancak.

  kıkırdatan tartışma.