şükela:  tümü | bugün
  • istanbul'un sesi radyosunda program yapan ve şarkılarını canlı dinletme fırsatı sunan enfes bir ses. sayısız bestesi var. ama bence en güzeli sendeyim şarkısı.

--- spoiler ---

*

bir aralık'ta, erzurum'da doğmuşum. çocukken çok ağlamamı, büyüyünce güzel sesli olacağımın alameti sayarlarmış. 1 yaşında beni tutup istanbul'a, hayallerimin ve kalbimin şehrine getirmişler (iyiki de getirmişler)... derken büyüdüm, okullar bitirdim, bir insanın büyürken görmesi gereken birçok şeyi gördüm, yaşadım istanbul'da.. şimdi "şehrimin radyosunda", ağlamaklı çocukluğumdan kalan "güzel" sesimle şarkılar söylüyor, dinletiyor ve dinliyorum..

--- spoiler ---
  • cennet isimli bir şarkısı var. pek keyifli. bildiğin arabesk olabilirmiş şarkı lakin ritm ile kendini kurtarmış. bir de şarkıda "kemale eren kendinden versin" demiş. pek hoşumuza gitti.
  • o şimdi asker ...

ayrıca sendeyim muhakkak dinlenmesi gereken bir şarkısı.

"kaç kere içime gömüp öldürdüm kendimi ,
    hiç mi bulunmaz aşkın en saf,temiz hali" der...güzeldir.
  • tarafımdan yeni keşfedilmiş müzisyen. cennet şarkısı muazzam ve kendine özgü.

şarkının bir kısmı aşağıdaki gibi,
    ...
    ben dalkavuk olanı hizaya getiremem
    sorma bana ben görünmezi göremem
    merak eden kendine yönelsin
    boş yere kimseyi oyalayıp üzemem
    geçici şeylere heves edip üzülemem
    fikrim, hevesimi alt etsin
    ....
    kendisi mi yazdı bilmiyorum ama söz müzik son derece uyumlu.
  • cennet şarkısını sevgili zat-i alime sabahtan akşama kadar dinletmiş olan, radyo 7 de sıradan isimli programın sunucusu.içinde bitmek tükenmek bilmeyen bir huzur olduğunu ve bunun yaradan dan bir armağan olduğunu düşünüyormuş.internette dinlemeden ölmeyin açıklamasıyla cennet videosu elden ele dolaşıyor o kadar yani...
  • her kelimesinin altına imzamı atabileceğim cennet isimli muhteşem sözlere sahip şarkının sahibi.

tekerlemelerden ibaret şarkı sözlerinin prim yaptığı bir dönemde insan ruhuna iyi geliyor. dinleyin, dinletin.

http://www.youtube.com/…ng_wdhqk1ic&feature=related
  • sayisiz bestesi ve kendine has yorumu ile gelecegi parlak insan. yolun acik olsun yavrum.
  • kırık dökük bi halde, ruhunu iyileştirmek için kendini alışverişe vurmuş bünyemi bir anda ele geçiren 'cennet' şarkısının sahibi. özellikle şu kısmı insanda bağıra bağıra eşlik etme isteği uyandırıyor.

............
    ben gözü görmeyene resim gösteremem
    değerimi bilmeze değeri öğretemem
    o önce, e haddini öğrensin
    biten sevgiye imrenip özenemem
    boş sözü duyup düstur edinemem
    eden, kendine ah etsin
    ............
  • cennet şarkısının sözlerine karşılık kendisine buradan acil bir fikir vermek istediğim ozan. videosunda görünen logosunu hemen" "æ" olarak değiştirip tescil ettirsin.
  • cennet isimli mükemmel şarkısıyla beğenimi kazanan adam.

"biten sevgiye imrenip özenemem
    boş sözü duyup düstür edinemem
    eden kendine ah etsin...."

şarkısının bu kısmıyla duygularıma tercüman olmuş adamdır ayrıca.