• bugün hayatının ayarını mehmet demirkol'dan almış sözüm ona gazetecidir. hürriyet gazetesi spor sayfasının fenerbahçe şakşakçılarından. bu tip holigan gazetecilerin gidip taraftarı oldukları kulüplerin resmi yayınlarında şakşakçılık yapması çok daha adil olur.
  • şakşakçı değil gerçekçidir; http://www.hurriyet.com.tr/…por/futbol/17337240.asp
  • eğer tarafsız bir gazeteci olsaydı son on senede aleyhine en fazla penaltı kararı verilen takımın-dört büyükler içerisinde- trabzonspor olduğunu da yazması gerekirdi. öyle seçilmiş cümlelerle gazetecilik yapılmaz. sonra mehmet demirkol bile kapağı takar adama. merak eden spor servisi programının tekrarını izler. nasıl bir kapak taktığını takip eder.
    tanım: hürriyet spor servisindeki fenerbahçe holiganlarından biri.

edit: mehmet demirkol bugün çıkan haberi için "kullandığı lisanla ancak fenerbahçe dergisinde çıkmalı bu haber" demiştir. çok tarafsızmış gerçekten.
  • meriç tunca'nın kankası. gazeteci filan değil; mürekkep yalamış holigan.
  • mehmet demirkol'un dediği gibi fenerbahçe dergisinde dahi yazamayacak "gazeteci". zira fenerbahçe resmi sitesinde, kendisine açık açık yalancı denmiş durumda.

kendi blog'unda yalanlanmış bir haberi, fanatizmine kapılarak paylaşmaktan geri durmayıp ifade ettiği gibi; yorumsuz:

http://www.fenerbahce.org/…etay.asp?contentid=20760
  • yalan yanlış haber yapan gazetecimsi.
  • twitter hesabında "pfdk emre'nin ırkçılık yapmadığını tespit etmiş demek ki. görüntülerde ırkçılık yokmuş. emre haklı çıktı. görüntülerden anlaşılacak demişti" yazarak utanmazlık ve pişkinlik konusunda nirvanaya ulaşmış tip.
  • sipariş üzerine piyasaya haber sürüp duyum aldım diyerek taraftarın gazını yöneticilerden oyunculara yönelten bir adam. yaptığı şeyin farkında değilse saflığına bağlıyorum ama bile bile yapıyorsa buna tetikçilik deniyor.
  • son zamanlarda yazdigi hemen her haber ve spekulasyon dogru cikiyor. kaynagi nerden buldu bilmiyorum ama guvenilir bir kaynak oldu artik kendisi.
hesabın var mı? giriş yap