• dersi "keyifliydi".
  • (bkz: tusworld)
  • kendini tıbba adamış değişik bir doktor.
    işi gücü textbook okumak, sürekli tus ile ilgili paylaşımlarda bulunmak. ama kesinlikle türkiyenin bilimsel anlamda en sağlam genel cerrahlarından birisidir. herhangi bir konuda soracağınız soruları alçakgönüllülük ile cevaplar, mümkün mertebe size yardımcı olmaya çalışır.
    kadıköy taraflarında tus için kurs falan da veriyormuş sanırım. güzel adamdır vesselam...

https://www.ahmeterkek.com/

böyle de bir sitesi var kendisinin. şöyle de bir geçmişini buldum;

--- spoiler ---

dr. ahmet erkek tıp eğitimini 2004 yılında uludağ üniversitesi tıp fakültesi’nde tamamladıktan sonra 2005-2010 yılları arasında marmara üniversitesi tıp fakültesi genel cerrahi anabilim dalı’nda uzmanlık eğitimini almıştır. 2009 yılında norveç’in bergen üniversitesi tıp fakültesi haukeland üniversite hastanesi gastrointestinal cerrahi ünitesi’nde gözlemci statüsünde eğitim almıştır. kendisi hali hazırda türk cerrahi derneği ve marmara anadolu yakası meme hastalıkları mezuniyet sonrası eğitim konsorsiyumu üyesidir. dr. erkek türk cerrahi derneği yeterlik komisyonuna bağlı “yeterlilik sınavları soru hazırlama kurulu”nda görev yapmaktadır. kendisi 2010 yılından bu yana senaturk senoloji (meme bilimleri) akademisi’nin yönetim kurulu üyesi olarak mali işler müdürlüğü görevini yürütmekte ve aynı zamanda aynı kurumun elektronik öğrenme ve basım/yayın ile eğitim araştırmaları ve planlama bölümlerinde aktif öğretim üyeliği yapmaktadır. dr. erkek 2006 yılından bu yana tıp eğitimi alanında uzmanlığa giriş sınavlarına yönelik hazırlık kitapları yazmakta, yoğunlaştırılmış yüz yüze ve uzaktan elektronik eğitim alanlarında planlama ve uygulama faaliyetlerinde bulunmaktadır.
    --- spoiler ---
  • hayran kaldım
  • en son tus soru kampını dinledim izledim. bence çok güzel bir insan. burayı okuyorsa selamlar hocam.
    ayrıca kendisi 24 eylül deki tus un bir sebeple o tarihte olmayacağını hissettiğini söyledi. tanısam ya da dersi online almış olmasam neden böyle hissettiniz hocam diye sorardım.
  • ben bu adamın ders anlatışından hiç keyif almıyorum. kendi kafasından anlatıyor her şeyi. kitaptan çok bağımsız anlatıyor bir de onun dediklerini ayrıca yazmak işkence gibi geliyor.
  • hem ahmetim hemde erkeğim 0850.. yok bu o değildi pardon.
  • kendisi sevilir sevilmez tartışılır ama bir sıvı elektrolit anlatışı vardır tartışılmazdır. tıbbın en sıkıcı konularından birini sevdirir.
  • 50dk çalışıp 10dk mola vermenin ''en büyük hatalardan'' olduğunu yazan tus hocası
  • -netmidir
    -aman hocam
    -keyifli
    -gelir hocam
    herhangi bir kullandığı cümle yukarıdaki 4 kombinasyonla biter.
hesabın var mı? giriş yap