şükela:  tümü | bugün
 • kıbrıstaki ilk (bkz: estetik cerrah)lardan birinin ismi.
 • babur ozden'le birlikte turk bilisim sektorunun "el attigi her isi batirmasina ragmen bir sonraki batik icin tekrar tekrar fon bulabilmeyi basaran" genel mudurlerinden
 • 1990'larin sonunda kurdugu e-ogrenme yazilimlari ureten sirketi sebit'i once sevgi holding'e, sonra zarar edince dogus grubu'na, sonra dogus grubu internet isinden babur ozden liderliginde batma noktasina gelince siemens business services turkiye'ye, sbs batma noktasina gelip turkiye operayasyonunu bastan asaga degistirince meteksan'a ve son olarak meteksan krize girince turk telekom'a satabilmeyi becerebilmis buyuk insan, patronlarin eskitemedigi genel mudur.
 • interaktif eğitim yazılımı olan vitamin'i, ülke sınırlarının çok uzaklarına,
  avrupa, asya ve amerika’ya(adaptive curriculum),
  türkçe, ingilizce, ispanyolca ve arapça sürümleriyle üç kıtaya taşımayı başaran, sebit genel müdürü.
  yaratıcı, başarılı ve gece gündüz demeden özveriyle çalışan 200’ün üzerindeki çalışanıyla beraber türk vitamin’iyle dünya çocuklarını besleyen başarılı ceo.
 • fatih projesi için önce devleti, sonra da türk telekom'u harekete geçirip, bilişim desteğinde eğitim seferberliğini başlatan; bu süreçte yer alan her kurum ve kişiyle konuşup eğitimin gereklerini de ön planda tutarak yönlendiren lider.
 • battıkça yatırımlarının ölçeğini büyüten türk müteşebbisi, güreşe doymayan pehlivan. hele ki şimdi devletin kanatları altına girdi ki...

  bir de ister istemez çağrıştı: (bkz: ahmet sourtimes)
 • kendisi bir vizyonerdi (neyse bu ifade) evet.

  kac yıl oldu şirketini kurdu tam bilmiyorum ama çok uzun zaman önce siteye 25 yıl logosunu koymuştuk.

  her neyse;

  soruyorum size yıllardır eğitimde lokomotif bir şirketsin, senelerdir milli eğitim bakanlığıyla çalışıyorsun milyon tl lik anlaşmalar yapıyorsun.. neden çoğu milli eğitimde çalışan öğretmenler senin ürününü kullanmıyor. kullanmayı geçtim bilmiyorlar bile :) vitamin, cd, internet filan diyince haa var öle bir şeyler diyorlar.

  durum şu: ekibinde sana devamli evet diyen kişiler olursa gelişemezsin. altında çalışan yöneticiler(ben onlara bekçi köpeği diyorum :)) sana tanrı gibi tapıp zaten kıt akıllarıyla sana bir şey sunmazsa ne yapabilirsin ki????

  sonuç:

  eğitime oldukça zarar veren örn.(fatih projesi) bir şirketin çok sıfırlı maaş alan ceo su. başka bir şey değil.