• babasının futbol takımı hediye ettiği hayırlı aile çocuğudur, türk futboluna tarihindeki en silinmeyecek lekelerden birini sürmekle kalmamış, hikmet karaman'a yaptığı terbiyesizlikle, turkiye'deki en bilinen teknik direktorlerden bir tanesini de zor durumda birakmistir. simdiyse cikmis ntvspor'da hala konusmakta. o kadar bos konumakta ve o kadar bilgisizce seyler soylemekte ki, baskani oldugu ankaragucu kulubunun onursal baskaninin cemal aydın oldugundan bihaber olup, onursal baskani babasi zannetmektedir. bir de cikip son derece terbiyesizcesine "bakin bulent korkmaz ne kadar efendi ayrildi genclerbirligi'nden soylendigi zaman" demistir ki, bu da "biz ne gerektiyse yaptik sepetlemek icin gitmedi" demistir. hala cikip bir insanin haksizliga ugradiginda hakkini aramasini ajitasyon olarak nitelendiriyor ki, su an kendisinin yaptigi ajitasyondan farkli olmamakla beraber, en azindan hikmet karaman'in yaptigi hakliyken, kendisinin yaptigi gereksizdir.

hala cikip daha dun takima gelmis olan ankaraspor'lu hurriyet denen futbol katilinin, yonetim tarafindan tetikci olarak kullanilarak antreman saatinin degistirilmesini, futbolcularin kulube alinmamasini, hatta noteri bile ayarlayip dilekce tutturulmamasini hakli cikartmaya calismaktadir ya; hani su son noktali virgulden sonra bir cumle daha baglamaya calissam muhtemelen mahkemelerde surunurm, ergenekon'dan iceri alinirim. iste bu adamlar o kadar kadrolastilar, o kadar kendilerine guvenir hale geldiler ki, turk futbolunu siktir ettim, yuz yillik bir camia bugunlere geldi.

babasi ile vergilerle, devletten alinan paralarla, belediye butceleri ile kurduklari ankaraspor'u hasir alti edip, ordaki tum paralari cebe indirdikten sonra birlesme adi altinda ankaragucu'ne bir sekilde baskan olduktan sonra hala cikip kulup baskaniymis gibi konusabilmektedir ya; ben bu ulkenin gordugu kulup baskanlarini dusundukce turk futbolunun geldigi yerden utaniyorum. bir yana suleyman seba'yi koy, bir yana bunu koy, bak ve agla. cikmis simdi, boynuna muhtemelen senin benim vergimle alinmis olan 1000 liralik atkisini baglamis fatih terim stili, atip tutuyor... futbol adami degildir, yonetici hic degildir; sadece babasinin kendisine 100 yillik bir futbol kulubu aldigi cocuktur, hakettigini eninde sonunda bulacaktir, bulmalidir. bu adamin ntvspor'da cikip, ankaragucu baskani olarak konusma yaptigi an ise hayattan tiksinilen anlarin en tepelerine oturur.

(bkz: babasinin futbol takimi hediye ettigi zengin velet)
  • düzenlediği basın toplantısında hikmet karaman'la yollarını ayırdıklarını, sözleşmesine imza atan serdar özersin'in de ankaragücü kulübü adına herhangi bir imza yetkisinin olmadığını belirtmiş paşa hazretleri.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25020592/

federasyon kendilerine dava açtığında, "her şey yasal" demişti ahmet gökçek, babası da boş durur mu? "benimle ankaragücü kulübü arasında bir bağlantı bulamazsınız" diye yanıtlamıştı iddiaları. süper aile; "takımı ele geçirmek için yaptığınız" diye başlayan sorulara tepkiyle, "ahmet gökçek, seçimle başa gelmiştir" diye cevap vermişti.

yediremediler kimseye, "yedirmeye" de ihtiyaç duymadılar hiç, "güç" onlardaydı, kimseyi ikna etmek zorunda değillerdi.

her şeyi "kendi kitabına" uygun yapan gökçek ailesinin son ve en büyük bombası da bu oldu zannediyorum: "sözleşmesi zaten geçerli değildi."

sen adamı takımın başına getir, parayla çalıştır, galatasaray'a gol atarken "üç geliyo üç" diye zıp zıp zıpla, işin bitince "zaten bizle çalışmıyordu ki eheheeee" tarzı bir açıklama yap.

bir hinlik(!) bu kadar açık, bireyin "kendi elinden" kanıtlanabilir miydi? cevap "evet"miş..

cem yılmaz'a, ata demirer'e gitmeye gerek yok; en büyük komedi burada.
  • klasik dinci...allah'ın tek derdi senin futbolundu amk...hamdolsun...
  • ankaragücünün yeni gülen yüzü. kendisi ve kardeşininin (bkz: osman gökçek) sevgili babaları ismi lazım değil ile olan ilişkileri aklıma şu iki ismi getiriyor:
    (bkz: uday hüseyin) (bkz: kusay hüseyin)

elbetteki yaptıkları asla karşılaştırılamaz şeylerdir. uday ve kusay gerçek birer psikopattı, gökçek kardeşler bu karşılaşmayı açık ara kaybederler. gökçek bros ancak tatlı su afacanları olarak nitelendirilebilir. fakat zannımca davranışlarının temelinde aynı mutlak güç arzusu ve iktidar sarhoşluğu yatmaktadır. saddam, ırak diktatörü olarak oğullarına hiç bir sınır koyamamıştır. isim lazım değil ise oğullarının ankara belediyesi sınırları içinde çoştukça coşmalarına izin vermektedir. iki ailenin benzerliği bu noktadır, aman yanlış olmasın, bi tarafımıza girmesin.
  • dört yüz milyon dolara ihalesi satılması beklenen, avrapa'nın en çok para harcanan yedinci ligi olan turkcell süper liginde orta sıralara çıkmaya çalışan bir takıma başkan olarak, takımı şampiyonluğa oynatması beklenen yeni başkan.

babası; rus petrol milyarderi değil, arap şeyhi değil, holding patronu değil, türkiye'nin en çok borcu olan beledesiyesinin başkanı.

(bkz: ankaragücü ve ankaraspor'un birleşmesi/@rewlofweno)
  • hani "katranı kaynatsan olur mu şeker " diye başlayan ve "cinsi" diye devam eden bir atasözümüz var ya işte o atasözünün kanıtı olan, babasının karakteri ile yarışacak bir karaktere(!) sahip insancık.
  • futbolculara ve teknik ekibe yaklaşık 1 yıl ücret ödemedikten sonra, pazartesi günü neredeyse bütün futbolcuları serbest kalacak bir takım bırakarak giderken hevesimiz kaçtı, istifa edeceğiz diyebilen çocuktur.

sen kanunsuz iş yap, mahkeme iptal etsin, suçu seni mahkemeye verenlerde bul, onları hainlikle suçla. olmayınca da arkana bakmadan kaç git.

ama niyetini belli eden en güzel cümleyi ntvspor'da az önce söyledi.

biz enayi miyiz dava süreci bitmeden futbolcuya para ödeyelim?
  • http://www.hurriyet.de/…llik-alman-kulubunu-batirdi
    http://www.mansethaber.com/…detay.asp?haberid=12143

bu üçünün* mideme verdiği rahatsızlığı anlatabilecek kadar türkçe bilmiyorum.
  • tip olarak da şişko nuriye benziyor. zayıf bu ama suratı aynı, ifade sabit oluyor demek ki "binicem üstüne vurucam kırbacı" zihniyetlilerde...

ne sevdaymış adamdaki...

çok merak ediyorum lan sonunuzu, baban yırtacak gibi de, ömrü yetmeyecek yani, biraderinnen sen kötü günler göreceksin gibime geliyor...
hesabın var mı? giriş yap