şükela:  tümü | bugün
4907 entry daha
  • ertuğrul özkök ve ekşi sözlük atışmasına nihayet atlamış köşe yazarı.

ilginç bir şekilde ekşi sözlük'ü savunmuş. konuya çok bulaşmamış, tek cümle kurmuş. önce bizim nabzımızı yoklamak istemiş olabilir. ya da tamamen iyi niyetiyle savunmuş bilemiyorum. ama kendisi ne yaparsa yapsın ekşi sözlük yazarlarının gönlünü kazanamaz. bunu bilsin bi kere. sebebini öğrenmek için de kendini bilmesi yeterli. kendini de en iyi kendi biliyordur zaten. belki ertuğrul özkök'le bir polemik başlar aralarında bilemiyorum fakat bizim için al birini vur ötekineden başka bir şey değilsiniz.
    yani olur da ekşi sözlük yüzünden kapışırsanız, buradakiler asla birinizden yana olmaz, en fazla ete para vermeyin denir. hele ki ahmet hakan, yaptığın programlarda yalanlarına göz yumduğun ak partililer, aman reis kızar diye girmediğin toplar. o çok iddia ettiğin ama bir türlü yapamadığın tarafsız gazetecilik falan. hani ne bileyim paraya pula da ihtiyacınız yok, neden yalıyorsunuz çözemiyorum. baskı falan var o yüzden mi? e bırak o zaman işi, ne kaybedersin ki. mevzun simit sat onurlu yaşa mevzusu bile değil, yine varlık içinde yaşa ama onurlu yaşa allasen.

haa şunu da demeden geçmeyeyim, burada kimin hakkında ne yazılırsa yazılsın, türkiye'deki hemen her internet kullanıcısının bir şekilde faydalandığı bir yerdir ekşi sözlük. aklı başında olan herkes burayı savunmalıdır zaten, hele ki gazeteciler. ama gel gör ki işini kötü yapanlar, yandaşlar, omurgasızlar hep şikayetçidir buradan. ona da yapacak bir şey yok işte. neyse.

---spoiler---

- ne etti size stüdyo daireler de canınız sıkıldıkça yasaklıyorsunuz?

- ne etti size yandaş sosyal medyacı ömer turan da iki de bir kelepçeliyorsunuz?

- ne etti size altan tan da türk’ü ile kürt’ü ile üzerine gidiyorsunuz?

- ne etti size sezen aksu da en saçma haberlerin konusu haline getiriyorsunuz?

- ne etti size ekşi sözlük de elbirliğiyle boğmaya çalışıyorsunuz?

- ne etti size alişan da adamı ikide bir nişanlıyorsunuz?

---spoiler---
    tamamı
111 entry daha