şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
5586 entry daha
  • omurgasız net.
    bide utanmadan hem gazeteciyim diyor birde yetmezmiş gibi tarafsızım diyor.
  • zamanında turgay güler için yazdığım satırların noktasına dokunmadan aynısını
    sana da iade etmek istiyorum.

10 dakika izledim. midemi bulandırdın. yemin ederim ki ilk kez bir insana bakarken kusmak istedim. öylesine tiksindim senden.
    bütün bu halin, tavrın, satılmışlığın ne için lan ?
    ne uğruna?
    para için mi ?
    buna insan gibi şerefinle çalışarak da ulaşabilirdin...
    mevki makam için mi ? buna da onurunla
    şerefinle ulaşabilirdin.
    yaşamak için mi? ölümle mi tehdit ediyorlar. şerefinden taviz vereceğine öl daha iyi. bir gün zaten öleceksin her insan gibi.
    sen ve senin gibi ne kadar insan varsa, yüce allah'tan dileğim odur ki yedi sülalenizin belasını versin. azalarak bitin, yok olun artık bu ülkede.
    nefret ediyorum lan alayınızdan. satılmış ruhunuz, her bir hücreniz.
    bu devran bir gün dönecek.
    insan içine çıkamayacak sen ve türevlerin diyeceğim ama sizde utanma olsa zaten bu şekilde birilerine sırt dayayarak gücü arkanıza alarak asalak(mecazi) gibi
    yaşam sürmezdiniz. ondan da utanmazsınız ki siz.

tanım: cnn türk denilen yandaş medyada çalışan satılmış kişisi. tarafsız bölge(hassiktir lan) programını sunan zavallı. buradan sahibine selamlarımı iletiyorum ahmet. hea sahibin derken kanal sahibi değil yanlış anlama. senin sahibin.
  • ekrem başkanın akp'nin 25 yılda yediği bokları anlatmaya başladığındaki o sinirlenmiş, asabi, sürekli söz kesmeye çalışan zavallı hali beni o kadar keyiflendirdi ki anlatamam. resmen imamoğlu'nun konuşmaması için elinden geleni yapmaya çalıştı çaresizce. allah kimseyi o konuma düşürmesin.

imamoğlu youtuberlar gibi "ahmet hakan'ı kudurtmaca şovvv :dd" yaptı kendisine. *

sonra da dayanamayıp yayını reklam bahanesiyle kestiler. ahahha. fena korkmuş!
  • bugün annesinin çocuğu olduğunu bir kere daha ispatlamış, medya tetikçisi. hadi bakalım al tayyibi karşına, aynı tavırları takın. adamsan çıkar tayyibi karşına, önceden cevaplandırılmamış sorular sor.
  • ekrem imamoğlu'nu tufaya getirip sinirden yanlış bir söz etmesine sebep olamayınca apar topar program bitiren sunucu. keşke sadece melih gökçekle olan komik atışmalarıyla hatırlasaydık kendisini.
  • kafası omuzlarından genis mahluk.
  • bir insan ne kadar para kazanıyor olsun ki bütün insani değerleri, mesleki ilkeleri, ahlaki değerleri umursamayıp bu hale düşebilmeyi normal görsün?

sana baktığım zaman hissettiğim tek şey var, o da utanç.

o sürekli laf çaktığın yandaş gazeteciler var ya hani, gözümde yüz kat değerli senden. en azından senin gibi objektif ayağına yatmıyor onlar.

suya sabuna dokunmayan yazılarını okuyanlara yazık diyorum sadece. yukarıda yazmışlar başını yastığa rahat koyabiliyor musun diye ama ben eminim çok rahat uyuyorsundur. hatta uykuya dalman 30 saniyeni almaz. tüm bunları bile isteye yapan bir insanda bu tip hisler olmaz çünkü. sen bu durumda olmak zorunda olduğun için değil, böyle olmak istediğin için böylesin.

seninle ilgili kendi adıma tek üzüntüm var. o da dayak yediğin zaman çok üzülmüş olmam. hakikaten çok üzülmüştüm. o da benim geri zekalılığım işte.

edit: ben bu arkadaşı azıcık tanıyorsam bir sonraki yazısında william wallace modunu açıp eser gürler. kelimesi kelimesine, bunlar istiyor ki kendi adaylarına soru sormayalım, bunlar istiyor ki tarafsızlığımızı unutup çiçek çocuk olalım. tek başıma da kalsam tarafsızlığımdan ödün vermem vs. yazar coşar. ama bil ki niyetinin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor ahmet hakan.
  • bugün sattığınız kalemleriniz, yarın sizleri nasıl yazacaklar...
    umarım görmeden ölmezsiniz.
  • ben öğretmenim.
    iki tane 7.sınıfım var.
    7.a şubesinin dersleri genel olarak hep sabah saatlerine denk geliyor. 7.b hep öğleden sonra...
    birinde hepimiz taptazeyken ders işliyoruz, diğerinde hepimiz yorgunuz...
    hak geçmesin diye 7-b ye tenefüs zili çalmadan, pür neşe, motivasyon giriyorum.
    ekstra testler hazırlıyorum. fotokopiler havada uçuşuyor!
    sonra diyorum 7.a kendimi istedi sabah derslerini, onların suçu ne! dururmuyum, orda da havada uçuşmalar!!!

birine bir kelime eksik anlatsam, huzursuz oluyorum. dengeyi kurmak için çırpınıyorum.
    allahtan korkuyorum. gerçi insan olanın hakkaniyetli davranması için kimseden korkmaya ihtiyacı da yok...

şimdi sana soruyorum:
    ben bir kelimenin hesabını bile yaparken, sen geceleri nasıl rahat uyuyorsun?

cidden hayret ediyorum...
  • yumruk nereden eserse oraya yanlayan adam. çok normal. arkadaşlar bu akşam bir kere daha belli oldu ki bir dönekten kimseye fayda gelmez. ama kendisi de ne isaya ne musaya yaranabilir.
2898 entry daha