şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
8106 entry daha
  • bir süre önce arada az da olsa iktidara da çakar gibi yapar ortada tarafsız izlenimi vermeye çalışırdı. şimdi dümdüz direk sabah gazetesi ayarına gelmiş.
    milyonların gözü önünde nasıl bu kadar pervasızca utanmadan yaşanmışlıklar varken yalayabiliyor inanılır gibi değil.
    birde gider ayak o kayığa atlaması da mal olduğunu gösteriyor.
    hüsnü gülerce mi neydi o zavallı dan sonra ki ikinci en mide bulandırıcı dönme olayı
  • libya ateskesi ile alakali yazdigi yazinin daha murekkebi bile kurumadan libyada savas yeniden baslamistir.

pek tabiki ahmet hakan rezil olacak diye masum insanlarin olmesini isteyecek kadar insanliktan cikmadik ama ne yalan soyleyim, o cok bilmis ifadelerle dolu yazisinin ustunden 24 saat bile gecmeden savas durumuna geri donulmesi ve bunun kendi gazetesinde bile mansetten verilmesi pek tabiki trajikomik bir durum ortaya cikardi..
    ha yuzunun kizarmasini bekleyemeyiz tabiki, sonucta burasi turkiye!

bu arada kendisine donek diyenlere katilmiyorum, ahmet hakan hicbir zaman donek olmadi.
    aksine siz fazlasiyla saftiniz ve 1-2 samimiyetsiz cumleye, kose yazisina tavlandiniz!

o hep truva atiydi, simdi hurriyet gazetesi el degistirince ozune donmus oldu.
  • yakinda sac ektirip, sakal cikartirmasi yapip sokaga cikabilecek olan bir kisi. eminim belkemiksizler arasinda ornek alani, takdir edeni de vardir ama baslangici ve sonu itibariyle bir turkiye vasatinin hikayesi kendisi. hikaye guzel basladi ama ne yazik ki surprizi yok. cok da uzerine gitmemek lazim, eline firsat gecen bu cografyadaki neredeyse-herkes grubundan biri aslinda.
  • uzun uzun entry kasmaya gerek olmayan yazardır. yozgatlı der giderim.
  • fırıldaktır, rüzgâr nereye eserse oraya döner kendisi. bu hususta mehmet barlas'la yarışır hatta.

(bkz: mehmet barlas'ın omurgasının çıkartılması)
  • https://tele1.com.tr/…size-yalan-soyluyorum-119727/
    şimdi bakın bu koyduğum linkte iran'da yalan haber yaptıklarını itiraf edip istifa eden spikerler var. iran gibi bir ülkede bile yandaş basın çalışanları bu şekilde tepki koyabiliyorken bu ahmet hakan dediğimiz zat hala "ben gazetecilik yapıyorum" edasıyla ortalıkta gezinebiliyor. nagihan alçı ve nedim şener de bu yandaş tayfanın başını çeken diğer eküriler.
  • bir zamanlar medyanın amiral gemisi denilen hürriyet'in genel yayın müdürü olmayı hak etmedi, o konum onun yapabileceği seviyeye indi. gazeteyi kısa sürede akit haline getirmeyi başardı.

bugün "unvanını silen prof" haberinden sonra hurriyet'i engelledim.

bir zamanlar ihl sözlük açılmıştı. kapattılar.

hürriyet de bundan sonra iktidar çevresine haber yapıp durur. kendileri yazar, kendileri okur.
58 entry daha