• kalıbının adının adamı değildir.
  • vaziyet in verdiği habere göre gprogramın bitirilmesi ve programın tekrar dahi edilmemesi şeklinde iki kere baskı yediği söylenen kişi.
    haberin linki
  • neden programi erken bitirdigini aciklamakla yukumludur. aciklar mi? aciklamaz.

aslinda 28 subat trenini yakalamisti, gorunen o ki 6 mayis trenini kaciracak. artik yasli bir adam. emeklilik plani yapiyordur.
  • omurgasız net.
    bide utanmadan hem gazeteciyim diyor birde yetmezmiş gibi tarafsızım diyor.
  • ekrem başkanın akp'nin 25 yılda yediği bokları anlatmaya başladığındaki o sinirlenmiş, asabi, sürekli söz kesmeye çalışan zavallı hali beni o kadar keyiflendirdi ki anlatamam. resmen imamoğlu'nun konuşmaması için elinden geleni yapmaya çalıştı çaresizce. allah kimseyi o konuma düşürmesin.

imamoğlu youtuberlar gibi "ahmet hakan'ı kudurtmaca şovvv :dd" yaptı kendisine. *

sonra da dayanamayıp yayını reklam bahanesiyle kestiler. ahahha. fena korkmuş!
  • ekrem imamoğlu'nu tufaya getirip sinirden yanlış bir söz etmesine sebep olamayınca apar topar program bitiren sunucu. keşke sadece melih gökçekle olan komik atışmalarıyla hatırlasaydık kendisini.
  • kafası omuzlarından genis mahluk.
  • bir insan ne kadar para kazanıyor olsun ki bütün insani değerleri, mesleki ilkeleri, ahlaki değerleri umursamayıp bu hale düşebilmeyi normal görsün?

sana baktığım zaman hissettiğim tek şey var, o da utanç.

o sürekli laf çaktığın yandaş gazeteciler var ya hani, gözümde yüz kat değerli senden. en azından senin gibi objektif ayağına yatmıyor onlar.

suya sabuna dokunmayan yazılarını okuyanlara yazık diyorum sadece. yukarıda yazmışlar başını yastığa rahat koyabiliyor musun diye ama ben eminim çok rahat uyuyorsundur. hatta uykuya dalman 30 saniyeni almaz. tüm bunları bile isteye yapan bir insanda bu tip hisler olmaz çünkü. sen bu durumda olmak zorunda olduğun için değil, böyle olmak istediğin için böylesin.

seninle ilgili kendi adıma tek üzüntüm var. o da dayak yediğin zaman çok üzülmüş olmam. hakikaten çok üzülmüştüm. o da benim geri zekalılığım işte.

edit: ben bu arkadaşı azıcık tanıyorsam bir sonraki yazısında william wallace modunu açıp eser gürler. kelimesi kelimesine, bunlar istiyor ki kendi adaylarına soru sormayalım, bunlar istiyor ki tarafsızlığımızı unutup çiçek çocuk olalım. tek başıma da kalsam tarafsızlığımdan ödün vermem vs. yazar coşar. ama bil ki niyetinin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor ahmet hakan.
  • bugün sattığınız kalemleriniz, yarın sizleri nasıl yazacaklar...
    umarım görmeden ölmezsiniz.
hesabın var mı? giriş yap