şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok küçük yaştan bu yana trabzonspor'da forma giyen genç futbolcu. 99 doğumlu ahmet hakan, ileri üçlünün sağındaki performansıyla ön plana çıkan bir yetenek. altyapı takımlarında yerel ve ulusal liglerde yakaladığı istatistiklerle milli takımlara çok kez katılma başarısı göstermiş bir isim kendisi.

    bugün ismi çokça anılan abdülkadir ömür'le aynı yaş grubunda ve yıllarca bir arada oynadılar. yetenkleri abdülkadir'den farklı olmasına rağmen en az onun kadar potansiyelli bir isim ahmet hakan sevinç. geçtiğimiz sezonun başlarında trabzonspor a2 takımıyla çıktığı beşiktaş maçında yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kaldı, ancak sakatlığı atlattı ve takımla çalışmalara başlayalı da uzun zaman oldu. trabzonspor'un yeni sezon öncesi yapacağı kampın kadrosunda da ismi geçiyor ve bir aksilik olmazsa bu yıl şans ve süre bulmaya başlayacak.

    gelişimini günbegün izlediğim ve potansiyelinden büyük heyecan duyduğum bu genç adamın 2017 ocak'ında profesyonel sözleşme imzaladığını da söyleyeyim. inşallah yakın zamanda eline geçecek şansı çok iyi değerlendirir, yusuf ve abdülkadir 'in yükselttiği çıtayı daha da yukarıları taşır ve hem trabzonspor'a hem de milli takımımıza büyük katkılar yapar. yolun bahtın açık olsun adamım.

    transfermarkt profili

    bir takım performansları