şükela:  tümü | bugün
  • az önce kanal d ana haberde aamir khan'ın türkiye'ye gelirkenki izdiham ve kızların ona ulaşamayıp ağlaması üzerine;

"biz adamı tanımıyoruz, kızlar arkasından ağlıyor" gibi bişeyler söyledi.

abicim o da senin cahilliğin demeyim de, bilgisizliğin diyeyim. ki sen ahmet hakan'sın ve ana haber bülteni sunarken böyle bir şey söylemen hiç olmadı.

atv haber ana haber aamir khan'ı konuk etmenin heyecanı içinde onu beklerken ahmet hakan'ın bunu demesi çok komik kaçtı açıkçası.

ha atv haber'e laf çakıyor da olabilir ama senin yine de "bilgim yok bu adam kim la?" tavırların gerçekten de güldürdü.

iki üç filmini izlesen yeterdi halbuki.

edit: aamir khan kim lan diyenler var. aynı kişiler eminim 18 yaşındaki bilgisiz olan aleyna tilki'nin behzat uygur kim? diye internette hayranlarına!! sormasını eleştirip yuh be onu da aç google'a sor bari, hiç mi birşey bilmiyorsun cahil kız diyenlerdir. o zaman ahmet hakan da açıp bi google amcaya sorabilirdi. benim rezillik puanım 8/10 aga.

yeni bir edit: aamir'i tanımıyorsun sayın ekşi yazarı, ben de bir ikisi haricinde hintli oyuncu tanımıyorum ismen. ama sen-ben-biz portakalda vitaminken, ahmet hakan gazete yazarlığı yapıyor, aamir de çatır çutur film çekiyordu. ucundan kıyısından bu adamı tanımalı abi. tanımasa da gazeteci özelliğini ortaya koyup bi iki sayfa araştırmalı.
    ama üstte de dediğim gibi atv ana haber'e çıkacağını bildiği için kendince laf çakmıştır. ama kanımca olmamıştır.

aleyna'yı yerin dibine sokup, ahmet hakan'ı savunanları da ortaya koymuştur bu konu iyi de oldu.

saat 19.30 editi: ahmet hakan ekşi sözlükteki yorumları görmüş ve aamir khan ile yen'i bir haber yapmış ve "tanımıyorum kardeşim" demiş yine, ama ne cahilliğimiz kaldı ne bolywood bilmemezliğimiz dedi. sen çok yaşa ekşi sözlük!
  • beynin çöp tenekesi olmadığını bildiği, gereksiz bilgilerin beynini işgal etmesini istemediği içindir.
    edit: imla.
    tşk.
  • hep söylemek istemiştim,gelişine vururum ben buna.

(bkz: aamir khan kim amk.)
  • "ha atv haber'e laf çakıyor da olabilir ama senin yine de "bilgim yok bu adam kim la?" tavırların gerçekten de güldürdü."

bu lafta beni güldürdü.
    alemsiniz genşler.

benimde tanımadığım birisini tanımayan bir adamın konu olduğu başlık.

(bkz: derdini sikeyim butonu)
  • overrated bir oyuncuyu tanımama olayı. ne var olm bunda. ben de ismini hep duydum ama ne is yaptığını bugün öğrendim mesela.
    şimdi öğrenince ne kazandım? hiçbir şey. banane amir'den mamir'den..
  • aamir khan kim ben de bilmiyordum ve böyle bir çıkış yapıldığına göre herhalde çok önemli biri diye düşünüp şimdi sözlükten başlığına baktım ve öğrendim ki bollywood starı imiş.
    bollywood starı!!
    aşk olsun ahmet hakan :(
  • tanımak zorunda mı elin taklitçi hintlisini diyerek tepkimi gösterdiğim olay. bir ara kemal sunal'ın filmlerini tekrar çeviren uzun kaşlı bi amca vardı, hatta çılgın bediş dizisinde baba rolündeydi. o amca aamir khan'dan daha fazla şöhreti hak ediyor. bu arada aamirin ismindeki o gereksiz '' a '' harfi gözümden kaçmadı. adamın her tarafı falso.

not: o amcanın ismi sinan bengier miş
  • ahmet hakan'ın laçka tarzını spikerliğe taşımasının sonucudur.

aamir khan'ı tanımıyor olabilir. spiker sunduğu her haberin içeriğinden haberdar olmak zorunda değil. bazı yerlerde yorumunu da katabilir ama "yaa ben tanımıyorum" falan demek çok laçka.

gerçi aynı şahsın şu minvalde tekrarlarla sürüp giden bir köşe yazısı vardı.

--- spoiler ---

eskiden atatürk'ün tırıvırı tırıvırı olduğunu düşünüyordum
    şimdi düşünmüyorum
    --- spoiler ---

normal yani