şükela:  tümü | bugün soru sor
  • geçtiğimiz günlerde ekşi sözlük'e konuk olarak sözlük yazarlarının sorularını yanıtlayan ahmet hakan'ın pena (video kanalı)'da yayınlanan videosu.

videoyu izlemek için: https://youtu.be/ymyl4kmpq1a
  • dakika 1 saniye onda "bir sonraki 9'u 5 geçe'de ayağa kalktım. çünkü atatürk için ayağa kalkma mecburiyetine teslim olmanın vakti geldiğini fark ettim."

ahmet hakan milli mevzilere geldi ve kemalizme teslim oldu.
  • hangi yüzle soruları cevapladığını görmüş olacağız.

edit: izledim, böyle hani yüzüne tükürünce yarabbi şükür diyenlerin sürekli yarı sırıtık bir yüzü vardır ya, hah işte o yüzle cevap vermiş.
  • adam omurgasızlığını mizah malzemesi yapabiliyor ve insanlar bunu sempatik buluyor.

uğur mumcu boşuna öldü, bahriye üçok kitaplarıyla birlikte boşuna yandı değil mi?

şu adamın yaptığına en hafif tabiriyle onursuzluktur, onursuzluğuyla gurur duyan bir onursuzdur üstelik.

"insanların belirli bir çizgisi olmaması gerektiğine inanıyorum"

şu cümleye bak ya, bu kadar alçakça bir cümleyi yıllardır duymadım.

gülün amına koyim gülün çok komik,
    hahahah pelin batuya nasıl yürüdün ahmet abi ahahahahah,
    semazen misin ahmet abi hahahahahahaha...

s....n salakları sizi...

bu kadar salak olmayın ya, her şeyi mizah malzemesi yapmayın, değer yargıları dalga geçilecek bir malzeme olmasın.
    uğrunda ölen binlerce insan varken olmasın.
  • açıkçası duyuru yapıldığı zaman saçma sapan sorulara politik cevaplar verir gider diye düşünen şahsımı yanıltmış videodur.

(bkz: ben samimi buldum)
  • vedat milör'den sonra yapılan ikinci en başarılı pena video'su. ilgi çekici bir soru-cevap olmuş.
  • adamı gömüyoruz falan ama ahmet hakan'ı bu videoda oldukça sabırlı buldum.

öyle herkesin kolay kolay cevap veremeyeceği ya da kolayca sinirlenip bozulabileceği sorulara gayet sakin yanıtlar vermiş.
  • anlaşılan google'ın voice to text uygulaması kullanılmış cevaplar yazılırken, sonuçta böyle içinde robotik bir ahmek hakan olan video olmuş.
  • ulaaan ben de kendileri klavyeyi alıp tek tek yazıyor sanıyordum.. meğer onu da sözlük yazıyormuş..

çok salağım çok..
  • çok değerli suserlar, ahmet hakan buradaki bağzı entrylerde anlatıldığı gibi; her soruya cevap vermemiştir. "abi adam çok samimi sempatik yea" muhabbetini geçiniz.

zaten herkesin az buçuk ne sorulacağını tahmin ettiği sorulara cevap vermiştir. sorulara verdiği cevapları da ahmet hakan'ın köşesini okuyan herkes tahmin edebilirdi.

kendisinin köşesinde yer vermeye pek yanaşmadığı konularla ilgili ahanda burada sorduğum ve ilk sayfada yer alan sorulara cevap vermek işine gelmediği için o sorulara cevap vermedi. ortaya da böyle boş beleş bir video çıktı.

tanım: bir yazarın işine gelen sorulara cevap verdiğini gösteren video.