şükela:  tümü | bugün
  • 5 haziran 2018 tarihli köşe yazısında sorduğu sorudur, daha doğrusu sorulardır.

aynen şuraya bırakıyorum:

cevap ver nagehan!

uzatmadan, laf kalabalığına getirmeden, geçiştirmeden, yuvarlamadan cevap ver nagehan:

- fetö terör örgütü’nün bank asya’sından aldığınız kredinin toplam miktarı nedir?

- krediyi fetö terör örgütü’nün bankasından hangi şartlarda aldınız?

- fetö terör örgütü, kredide size bir avantaj sağladı mı?

- mesela “zekeriya öz’ün heykeli dikilmelidir” sözü nedeniyle size kıyak yaptı mı fetö?

- kredinin ne kadarını fetö’nün bank asya’sına ödediniz? tmsf’ye ödediğiniz ya da ödeyeceğiniz miktar nedir?

- bank asya’dan o krediyi alan herhangi bir gariban memuru olsaydı, khk ile görevden atılır mıydı, atılmaz mıydı?

hadi nagehan! cevap ver.

ama uzatmadan, ama laf kalabalığına getirmeden, ama geçiştirmeden, ama yuvarlamadan.
  • başlık "ahmet hakan'ın nagehan alçı'ya koyduğu laf" olarak değiştirilirse daha açıklayıcı olur.
  • nagihan alçı'nın cevap vermeyeceği, veya cevap yerine çirkefe yatacağı soru?
  • rok'un açık açık cemaat güzellemesi yaptığı yazısından ötürü daha da artabilecek soru veya sorulardır.

(bkz: hocaefendi'ye açık mektup)
  • şahsen ben bu tartışmadan ahmet hakan’ın haklı olduğunu düşünüyorum fakat ahmet hakan da nagehan hanımdan aşağı kalır değildir gözümde.
    nagehan hanım tarafından cevap verilmeyecek sorudur.
  • yahu gidin allasen! hani şu konuyu ahmet hakan'ı şirin göstermek adına başlık açmak bile zarar ziyan, hatta yazdıklarım bile lakin tutamadım kendimi. rüzgar gülü ahmet hakan'ın daha çok yakın geçmişini hatırlamaktan aciz mi bünyeniz, kimi neye ve kime karşı haklı çıkarıyorsunuz? ki, haklı olmakla uzaktan yakından alaka kurulması mantığa ters olduğu gibi körler sağırlar ötesi bir durum yok ortada.
  • (bkz: negahan) cevap ver! bu soru'ya cevap verebilir misin diye soruyordun sayın ince'ye. sen önce buna cevap ver.
  • boşuna sorulmuş sorudur.

şuradan da izleyebileceğimiz gibi, bu soru bu kadına daha önce de ismail saymaz tarafından yüz yüze iken ve canlı yayında sorulmuştur. o en yüzsüz hali ile hiç de utanıp sıkılmadan, evsahibini bastırmaya çalışan yavuz hırsız halleri trajikomiktir. tiksinilesidir!

ayrıca üstte gol d roger nickli yazar arkadaşın hatırlatması ile bu kadının kocişinin, "hocaefendisine " vaktiyle düzdüğü methiyeleri, vıcık vıcık yalakalığı, buram buram riyakarlığı tekrar gördüm de midem bulandı be sözlük. midem bulandı!