şükela:  tümü | bugün
  • başlık esasen ahmet hakan omurgasızlığı ancak, birisi alakasız bir başlığa yönlendirmiş o başlığı.

tetikçilik yaparak, hedef göstererek yaptığı omurgasızlıktır. dünkü yazısında alenen barış atay'ı hedef göstermiştir, birileri haddini bildirsin demiştir.
    ama kimsenin yaptığı yanına kalmaz, elbet o kucaklardan ineceksin. ekmeğe muhtaç gününüde görürüz inşallah.
  • zamanında ahmet kaya'ya yapılan linç haberlerinide yapan hürriyet gazetesiydi.
    ve bu gavat şimdi aynı gazetede "birileri bu adama haddini bildirsin" diye manşet atmış barış atay için.
    inşallah ekmeğe muhtaç şekilde sürünürsün. çoluğundan çocuğundan çıkar inşallah.
  • ahmet hakanı takip ettiğim uzun yıllar içinde,hep bir yalpalama hep bir zoraki barışçı gördüm. kopup geldiği zihniyeti ''keşke bildiğim sularda kalaydım'' diye hayıflanarak yadetmesini hissettim. yok oğlum,doğru söylemiş barış. herkes yargıyı tadacak. herkes hesap verecek. sürüngensin.
  • günün birinde yargılanacak omurgasızlıktır.

muhalefetin muhalefetidir kendisi.

insanlara vatan haini diyen, önüne geleni terörist olmakla suçlayan akp'li taban için dahi yorum yapamayıp muhalefetten herhangi bir insanın suç teşkil etmeyen yazısından yakınmıştır.

hadi devlet büyüklerini eleştirmeye korktun, onların tabanına da mı dokunamayacak kadar korkaksın be adam.

yoksa yargılanmaktan mı korkuyor kendisi?