• sanırım milyon dolarları -eğer alıyorsa- futbol oynamak için alıyordur, itten köpekten küfür yemek için değil.
  • şayet iddia edildiği gibi transferi gerçekleşirse fenerbahçe'ye katkısı gökhan emreciksin'den fazla olmayacaktır.
  • hali saha topcusu olacakken hasbelkader 20sinden sonra futbolcu olup (bkz: true story) kulubunun en onemli avrupa kupasi sinavinda sik gibi penalti kullanip bir cuval inciri berbat eden overrated.
  • ligin kalbur üstü topçularından biri. çaykur rizespor kaptı.
  • atanamamış burak yılmaz.

"karabük'teyken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an hakemin bana bir penaltı vermesi için dua ederdim. bir gün türk hakemlerinin çalışma tarzının bu olmadığını anladım. ertesi gün kendimi yere atarak penaltı kazandım ve her akşam yatmadan önce mhk'nın günahlarımı affetmesi için dua ettim."
  • 9 subat 2013 karabukspor bursaspor maci'nda cok kotu bir mac yoneten huseyin gocek'in macta verdigi dogru kararlardan biridir direk kirmizi kart gostererek oyundan ihrac etmesi kendisini. macin ozet goruntuleri yayinci kurulusun web sitesinden izlenebilir ve ahmet ilhan ozek'in ne yaptigi, ne yapmaya tesebbus ettigi ve kismen ne yaptigi gorulebilir. kisaca; taca dogru cikan topun pesinden kosarken, yan hakeme darbe atma niyetiyle hafif yonunu degistirmis, kismen basarili olmus (goruntulerde hakemin karnini tuttugunu gorebilirsiniz) ve daha sonra da kasti yapmadim hocam tarzinda hareketlerde bulunmustur. dedigim gibi; kesinlikle bugunku gordugu kirmizi kart dogru bir karttir...
  • kendisini izlerken fiziği saçı ve tipi ile bir kostas mitroglou havası veren topçu. kaşlarını az biraz aldırsa, her yerde ben kostas diye gezer.

geçen senelerde izlediğim kadarıyla türkiye'nin en hızlı oyuncularından biri, şu anda oynanan maçta st. etienne karşısında karabükspor'un en büyük kozu diyordum maçın öncesinde ama şu ana kadar maçta henüz kendisinden beklediğim ölçüde bir varlık gösteremedi.
  • ahmet ilhan özek, onur bayramoğlu ve mehmet akyüz bozüyükspor'a aynı yıl transfer olmuşlardı. bozüyükspor'da devamlılığı en yüksek olan oyuncu kesinlikle ahmet ilhandı. ama ilginç bir şekilde mehmet akyüz ve onur bayramoğlu birazda menajerlik başarısıyla beşiktaş'ta futbol oynadılar. bu üçlü arasında üç büyüklerde oynamayı en çok hakedenin hep ahmet olduğunu düşünmüşümdür. yaşı ilerliyor ama benim hala umudum var çünkü gerçekten çok iyi.
  • anadolu üniversitesi iibf nde okurken okul takımından bozüyükspora oradan da bu sezonun başında manisaspora transfer olan aydınlı genç yetenek. hayat hikayesi, futbola yeni başlayan, öğrencilikle futbolu birarada götürmeye çalışan gençlere örnek olabilecek nitelikte.
    http://www.manisaspor.org.tr/roportaj.php?id=4
  • süper lig'deki ilk golünü 22 ekim 2011 eskişehirspor manisaspor maçı'nın 45.dakikasında atmış olan futbolcu.

bu sene süper lig'de en çok adından söz ettiren isimlerden biri olması muhtemel. beşiktaş'ıma gelmesini çok istedim, ama biz fiyatı 5 milyon euro'ya çıkmadan futbolcu transfer etmeyiz.
hesabın var mı? giriş yap