şükela:  tümü | bugün soru sor
 • deniz yusuf hüseyin adında bir kitabı olan yazar.
 • (bkz: darağacında)
 • odtü makina mühendisliği mezunlarındandır... amerika'da ohio state university'de bulunan gear and power transmission laboratory'de yürüttüğü direktörlük göreviyle dünyanın önde gelen dişli üreticilerince tanınan bilim insanı...

  (bkz: gearlab)
 • mehmet ali şahin'in istanbul üniversitesi hukuk fakültesi'nden okul arkadaşı.
 • bugün itibariyle adalet bakanı olarak atanmıştır. 4 ay bakanlık yapıp ömür boyu bunun sefasını sürecek bir şanslı isim daha.
 • emanetçi, güvenilir üç bakandan biri. tırnaklarıyla kazıyarak geldiği bir mevkii orası. inanmazsan al oku.

  "... kahraman, bakanlığından isimlerin hsyk’ya seçilmesi sürecinde aktif rol oynamıştı. kahraman, ankara 25. asliye hukuk mahkemesi yargıçlığı görevindeyken de, başbakan erdoğan’ın açtığı tazminat davalarına bakmış, selanik’teki atatürk evi’nde şeref defterine yazdığı ifadelerle başbakan erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle 83 yaşındaki fethi dördüncü’yü 10 bin ytl tazminata mahkûm etmişti..."
 • hali hazırdaki geçici, ak partili adalet bakanı şahıs.

  yeni savcı atamalarıyla ilgili, özellikle de zekeriya öz'ün görevinin değştirilip onun yerine başka bir savcının ergenekon'dan sorumlu olarak getirilmesi ile ilgili olarak yaptığı açıklama şu çarpıcı cümleler gözüme çarptı; "atamalar rutin ve terfidir, zekeriya öz'ün kılına zarar gelmesine gönlümüz razı değildir. yeni savcı arkadaşlarımız kaldığı yerden göreve devam edecektir soruşturmaya, göreceksiniz kısa sürede bunun da olumlu yansımalarını alacağız."

  şu açıklamaya bakar mısınız? "göreceksiniz kısa sürede bunun da olumlu yansımalarını alacağız". göreceğiz. yani yeni dalgalar, aramalar, soruşturmalar, gözaltılar, tutuklamalar olacak. göreceğiz. e hani bu ergenekon yargının yürüttüğü bir süreçti. siz nasıl böyle kendinizden emin konuşuyorsunuz gülüm. ben biliyorum hadi gerçekleri de, makarna, kömür vs dağıttığınız kişilerin de bilmeye hakkı yok mu?
 • dersim üzerine saçma sapan tespitlerde bulunmuş http://www.gomanweb.net/…manet-haberleri&itemid=128
  bulunurken de haddini fazlasıyla aşmış gereksiz insan.
 • emeklilik dilekçesini imzalamış idari yargıç, eski müsteşar.

  emeklilikteki sefahat yeri, kendisinin de pek bi mahir(!) olduğu bankacılık sektöründe, sektörünün parlayan yıldızı olan halk bankası olacakmış.

  hadi hayırlı traşlar.
 • mustafa mutlu'nun bugünkü köşesinde "müsteşarlık görevinden bir gecede emekliye ayrılmanızla ilgili olarak ankara kulislerinde dile getirilen iddiaları duymamış olmanız mümkün değil... bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz?" diye sorarak cevaplar beklediği halk bankası’na yönetim kurulu üyesi.

  http://haber.gazetevatan.com/haber/467479/1/gundem