• bilgisayarcı çocuklara sponsor adam
  • ya$ayan ölu
  • bugün saat 15:00 civarı fransa'daki evinde kalp krizi geçirip ölen şarkıcı
  • napsteri açtığımda deli gibi outbound transferim olmasına neden olan televole'leler sayesinde vatan haini ilan edilen, böyle ölmeyi haketmemiş bir insan. ayrıca arabamı şerefsizlerin (veya köpeklerin) ülkesinde bıraktım dememiştir, bir kaç şerefsiz yüzünden arabamı kullanamadım demiştir ama hayatının en önemli bilgi kaynağı televole olan bazı memleketim gençleri olayı böyle bellemiştir.. ahmet kayanın şarkılarını dinleyen biri vatan haini bir insanın memleketi ve insanıyla ilgili bu kadar güzel şarkılar söyleyemeyeceğini çok kolay anlar...
  • söyle yagmur çamur
    değmeden yüregime
    simdi ben nerdeyim sen nerde

söyle ay dogmadan
    düsmesin yas gözüme
    simdi ben nerdeyim sen nerde....

sarkısını cok güzel yorumlayan kişi
  • nişantaşı ışık lisesi'nde bir fizik hocası*.
  • anette yassax olarak bilinen merhum
  • "kirk yil yagmur yagsa bir sey olmaz mermere/ guvenmeyecen arkadas ibne ile berbere" diyerek seviye tespit raporunu, emekci vizyonunu, gozler onune sunmus guzide bir insandir.
  • magazin gazetecileri derneginin toplantisinda hicte aptalca yada vatan bolucu olmayan bir istegi dile (biraz populusttu ama konu bu degil) getirdiginde yawsak medyanin kalemsorleri memleketi her aksam icki masalarinda kurtaran, aldiklari tesvik kredileri ile memleketi soyan ve hukumetin sacmaliklarini memleketin durumunu cokta zikine hatta hic zikine takmayan (krediler gelmeye devam ettigi surece) bir kac tane satilik insanin -yani sozum ona vatanseverlerin - (lakin ceşmenin basinda onlar oturuyo) gazabina ugrayan besteleri ve yorumu disinda siyas fikirleri bana cok hitap etmese de surgunde olmeyi hic ama hic hakketmeyen sanatci...
hesabın var mı? giriş yap