şükela:  tümü | bugün
  • her zaman ciddi ciddi dinlemeyen insandır. ben mesela saza niye gelmedini dinlerken ciddiyetimden taviz veriyorum.
    entry ciddi ciddi ahmat kaya dinleyen insan başlığına yazılmıştı.
  • senegalli değildir kesin.
  • hayatında ahmet kaya dinlememiş insan hezeyanıdır.

bu insan türü, yabancı müzik dinlemek ile övünür ancak ne dinlediğini kendisi de bilmez. düşünmek bile istemiyorum ancak castiğğğğğğğğn biye bağırmışlığı olabilir.

arada popüler olan yerli "hit" parçaları sosyal medya hesabından paylaşır, ve itina ile kendi paylaşımını beğenir. nerdesin aşkım burdayım aşkım onun için bir efsanedir ve tüm dünyanın bu muhteşem parçayı dinlemesi gerekir.

sonuç olarak ahmet kaya dinleyenlere dahil olmadığı için biz ahmet kaya dinleyen insanlar olarak yılda bir iki kez bir araya gelip halay çekerek kutlama yaparız.
  • başıma bir iş gelmeyecekse müzik zevkini sorguladığım insandır. hemen hemen her türlü müzikten gerçekten iyi olduğu takdirde zevk alan birisi olarak, ahmet kaya'nın müziğini insanların nasıl beğendiğini anlamıyorum, akıl erdiremiyorum.

not: konunun ırk, milliyet vb. durumlarla alakası yok. tamamen müzik kalitesine ve müzik estetiğine bağlı olan bir yaklaşım.

edit: gelen vuruyo giden vuruyo. yavaş lan.
  • güzel insandır.
    dinlerken gözleri dolar bazen.
    uzaklara dalar gider.
    düşkün olduğu biri vardır mutlaka.
    kaybetmekten çok korktuğu..
    annesi, evladı, sevdiği..
    onu düşünür.
    görünüşü ne kadar sert olursa olsun
    yumuşacıktır yüreği.
    kin tutamaz kolay kolay.
    yorucu iştir çünkü kin tutmak.
    sevmeyi tercih eder.
  • bazı orospu çocuklarına dert olmuş insandır.
  • ciddi ciddi rihanna dinleyen insandan daha aklı selimdir; how touchy
  • herkesle dinlemez.
  • dün gece itibariyle bir süreliğine ben değilim bu insan.
    yeter amına koyayım şiire gazele, bir kardeş selamı diye diye içki içmeler.
    bunun yerine nikolas jaar, bonobo, rocket chillin, lunatic, reggae falan dinleyecem.

yetti gari.