şükela:  tümü | bugün
  • afs'li bir kardeşim.
  • gerçekten kendime örnek aldığım genç başarılı girişimcilerin başında geliyor.
  • 17-18 mart'ta anadolu üniversitesi'nde katıldığı kampüste marketing'12 etkinliğinde gösterdiği mütevazi, samimi ve eğlenceli tarzıyla gönüllerde ayrı bir yer edinen, sektör hakkında genç yaşına rağmen çok değerli bilgi ve tecrübelere sahip olan, başarılı girişimci.
  • bilgi mbade e-commerce dersi veren ve hoca olarak anılmasına gıcık olan hoca.

digital marketing alanında kendisini geliştirmek isteyenlere şiddetle bu dersi seçmeleri tavsiye edilir.

çok sevdiğimiz listelistin kurucusudur. ayrıca pradma ve eticaretmagin de kurucusudur.
  • bugün ege üniversitesi iletişim fakültesinde düzenlenen gelenekselden dijitale medya etkinliğinde tanıdığım abimizdir. cana yakın davranması , uzun yıllar yurt dışında yaşayan biri olarak hemen hemen sunumunda düzgün türkçe kullanması dikkatimi çekti . sosyal medyadan dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz.
    benden söylemesi .
    var ol dostum !
  • zappos ve girişimcisi tony hsieh’in hikayesi” videosuyla youtube’a adım atmış olan e-ticaret uzmanı ve girişimci.
  • kesinlikle çok bilgili ve deneyimli bir insan. onu dinlemek aşırı zevkli, o anlatsın ben sabahlara kadar dinlerim. timur akkurt ile olan şu podcastini dinlemenizi öneririm.

ayrıca bu güzel insanın youtube kanalına da buradan ulaşabilirsiniz.
  • evvelden beridir ilgiyle takip ederim kendisini. hani çevrenizde olsa hayatınıza katkı sağlayacak, balık tutmayı öğretecek tarzda bir adamdır. iletişimi kuvvetlidir.
    youtube alemine de girerek gayet iyi yapmış. leş içeriklerin arasından sıyrılarak değeri bilinecek kanallar arasında yerini alacağı günler çok uzak değil. kolay gelsin ahmet abi :)
  • şu aralar kendi youtube hesabında girişimcilik hakkında çok yararlı canlı yayınlar yapmakta. gerçekten bu konuya ilgisi olanlar için çok iyi bir kaynak olabilir.