şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ytü elektronik ve haberleşme müh. bölümü öğretim üyesi.
    e-mail'leri akizilay@yildiz.edu.tr
    derece üniversite ülke yıl
    lisans yıldız üniversitesi, elektronik ve haberleşme mühendisliği türkiye 1990
    yüksek lisans michigan state university, electrical engineering a.b.d. 1994
    doktora michigan state university, electrical engineering a.b.d. 2000
    yardımcı doçentlik ytü, elektronik ve haberleşme mühendisliği türkiye 2001
  • bütün bu geçmişine rağmen herşeyi çok iyi bilmesine rağmen anlatma yeteneği olmayan bir öğretim görevlisi. anlatamıyo işte. bi kişi bile evet anladık demiyo anladınız mı diyince. anlamıyoruz.
  • geçen yıla kadar kıbrıs üniversitelerinde de ders veren* ytü mezunu doçent elektronik ve haberleşme mühendisi kişilik. konulara çok hakim olmasının dışında öğrencinin dersi anlaması için elinden geleni yapar. diyaloğa girerken çok dikkatli olunmalı zira neye ne tepki vereceği hiç belli olmaz.çabuk sinirlenip çabuk unutan bir insan.
  • yapılabilirse bugün, bugün yapılamazsa perşembe günü yapılacak olan seçimle inönü üniversitesi rektörü olarak atanacak kulak burun boğaz anabilim dalı profesörü.
  • rektörlük seçimini 359 oy alarak 1.sırada tamamlamıştır. cumhurbaşkanı onayı ile muhtemelen inönü üniversitesi rektörü olacak kbb profesörü.kıymetli insan.
  • böyle mütevazi ve birikimli bir kişinin rektörlük yapacak olması gözlerimi yaşartıyor. malatya ve inönü üniversitesi adına son derece güzel bir haber.
  • '' 8 ağustos 2016 pazartesi günü inönü üniversitesi rektörü olarak göreve başlayacağım. bu münasebetle rektörlüğümüze kutlama amaçlı çiçek gönderilmesi yerine, “15 temmuz demokrasi şehitlerimiz” için açılan hesaplara yardım yapılması bizleri memnun edecektir. '' şeklindeki duyurusu ile takdir edilesi yeni rektör.

kaynak:
    [https://www.inonu.edu.tr/tr/duyuru/16968 https://www.inonu.edu.tr/tr/duyuru/16968]
  • inönü üniversitesinin rektörü. kulak burun boğaz profesörüdür aynı zamanda.
  • hemen hemen tüm çalışanları ismiyle bilen, mütevazi ve nezaket sahibi inönü üniversitesi rektörü. hastalarıyla kurduğu güzel iletişim malatya’da yaşayanlar tarafından iyi bilinir ve çok sevilir. aynı tarzı rektörlük sürecinde de uygulamaktadır.