şükela:  tümü | bugün
 • bugün gazetesi spor müdürü. an itibari ile kanaltürk'te ters cephe programının konuğu.
 • türkiye gibi bir ülkede spor müdürlüğü yapıp da voleybol, satranç ve kürek gibi sporları sayfasına taşıyabilen biri.. sırf bu yüzden bile bu memlekette -gazetecelik- yapan bir kaç kişiden biridir benim için..

  şike konusunda tüm fenerbahçe'liler bu adamın erdemliğinde olsaydı bugün yaşanan tantanaların hiç biri olmazdı.
 • cumhurbaşkanını ve fenerbahçesini çok seven bir arkadaş.
 • sabah ve fotomaç okulundan sonra efsane fotospor gazetesinde yayın yönetmenliğine kadar tırmandı adam.. gerçi twitter yoktu o dönem ve transfer haberi bombalarını çok zorluyordu ama seviyordu millet de bunu:)
  bu aralar radyospor'da gol çizgisi programında duyuyorum sesini. bi de, volkan ballı'nın fenerbahçe'ye göreve başlayacağını ilk yazan gazetecidir..
 • buradan öğrendiğim kadarıyla, 3 temmuz döneminde cemaat güdümündeki basın organlarında çalışmış, aykutçu.

  şu sıralar fenerbahçe'de kötü giden her şeyi ersun yanal'a bağlamakta. (bkz: #109210467)
 • youtube kanalı vesilesiyle kendisini tanıdığım gazeteci yorumcu.

  şiddetle tavsiye ediyorum, kendisi fenerbahçeli. ama her takım taraftarlarının tuttuğu takıma bakmaksızın böyle isimleri takip etmesi gerektiğine inanıyorum genel seviyenin yükselmesi açısından. ben de bir fenerbahçeli olarak farklı takımları tutan, işini ciddiye alan nitelikli isimleri takip ediyorum genel futbol ortamından daha doğru haberler alabilmek adına.

  ahmet beyin olayların hızlı geliştiği, çok katmanlı ve gizli kapaklı gündemlerin bulunduğu futbol ortamımıza dair önemli bilgiler vererek olayları yorumladığı videolarını çok kaliteli buluyorum.

  günümüzde tv & gazete medyasında - desteklediği takım farketmez- böylesine özenli çalışan, detaylı bilgiler vererek, anlaşılır ve özenli dil kullanan yorumcu sayısı parmakla sayılacak kadar az maalesef.

  ama çok şükür ki sosyal medya var ve spor veya herhangi başka bir alanda böyle isimler özgürce yayın yapabiliyor ve bir yerlere sırtlarını dayamak zorunda kalmadan sınırsız insana ulaşabiliyorlar...
 • her sabah ve akşam hatta öğlen yayın yapan her yayında aynı şeylerden bahseden spor yorumcusu.

  sürekli transfer konuşarak kitle yakalamak istiyor. transferlerle ilgili bir kaynağı felan da olduğunu düşünmüyorum. tek yaptığı açık kapı bırakarak yorumlar yapmak ve soran olursa ben demiştim demek.

  bir gün içerisinde sürekli aynı şeylerden bahsetmekten de ne anlıyor anlamış değilim. yayına başlamadan önce böyle bir yakalandım tarzı bakışlar felan atıyor ki sormayın.

  vallahi biz arkadaşlarla makara yapmak için izliyoruz, tavsiye ederim.

  edit: unutmuşum geçenlerde di maria için “istihbarati bilgi” aldım kaynak fransa'dan felan diyordu. bakın aklı olan biri böyle bir olayı haber diye paylaşmayı geçin, inanmaz bile. di maria gelip bana ben fenere geliyorum dese yine inanmam. anelka, carlos transferiyle felan da kıyaslamayın futboldan anlıyorsanız.

  kısacası kendisi karantina günlerinde sevdiğimiz bir abimiz. keşke adı ziya olsaydı.
 • her gün fenerbahçe'ye üç beş kişinin geleceğini anlatır,
  bazen kendi de söylediğine inanmaz ama heyecan olsun,
  bunlardan biri tutarsa aha ben demiştim diyecektir.
  atma ziyafettin kardeş atma.
 • en iyi oynanan maçtan sonra dahi düzenli olarak erol bulut kötüleyen, bizden biri görünüp sene başından bu yana algı oluşturmaya çalışan fenerbahçe düşmanı, iktidar kalemşörlerinden biri. fenerbahçeli olduğunu için gerçekten utandığım spor medyası tiplerinden bu adam.
  sürekli üfürme transfer gündemi var diyerek sosyal medyada etkileşim dilenciliği yapar. ortaya attığı transfer haberleri dışında 2 kelimeyi bir araya getirip yorum yapabildiğini görmedim. azalarak kaybolmasını diliyorum.
 • sene başından beri neden en iyi oynadığımız maçlardan sonra bile erol bulut üzerinden twitter'da algı yapmaya çalışıyor diye düşünüp duruyordum ki, geçmişine bakıp havuz medyası kariyerini görünce taşlar yerine oturdu. ki orada bile iş bula bula bugün gazetesinde iş bulmuş, bu kadar işte seviyesi reyisin sdfghllgk

  seviyesi a spor bile değildir. çünkü gerçekten açtığı yayınlarda aynı cümleleri kurup duruyor. senin cümle kurup iki kelime edebilen versiyonun serdar ali çelikler'in erol bulut manipülasyonlarını yemiyor bu taraftar artık.

  canlı yayınlarındaki ergen kitleyle azalarak bitmesini ümit ettiğim yazar.