şükela:  tümü | bugün
  • ytü makine müh.bölümü öğretim üyesi.
  • keyifli, faydalı bir insandır. belli ki motor, çevrim, verim gibi konuların çok sıkıcı olabildiğinin farkına varmış, felsefe, sosyoloji gibi konulara sarmıştır. dersi sıkıcı olmaz, hikaye anlatmayı sever. budist olduğunu zannediyorum ve de, değilse de büyük yol katetmiş, erdi erecek.
  • kendisinin, derslerinin zamanının yarısını harcayıp verdiği gaz ile araştırmaktan ve çalışmaktan asosyal olduğum doçent doktor öğretim üyesi. bildiğim kadarı ile epey bilgi koparılabilecek bir insan.
  • öğrenciye süper gaz çakar. docentliğini gecen sene almiştir ve içi rahat etmiştir. yildizda alarge denilen birimin başındadir. doğan özgür ün israri ile hoca olmuştur. teorik derslerden ziyade daha pratik derslere girmektedir. derslerinde doğan özgür kadar olmasa da geyik potansiyeli yüksektir. nutuk atma kabiliyetini hemşehrisi süleyman demirel den almıştır.
  • yildiz makinadaki son senesidir. seneye mekatronik bölümüne geçiş yapacaktır. her ne kadar hakkında "bir şey öğretmiyor" denilse de, cidden öğrencide mühendislik yaklaşımı yaratmaya çalışan, olaylara mühendis gibi yaklaşmanızı sağlayan sayılı hocalardandır. bir çok konuda az ya da çok bilgisi vardır. kendisinin de belirttiği bir şey vardır, önemli olan kafa vermek, mühendisliğe açık olmak. gerçekten de anlatmaya çalıştığı şeylere karşı açık olursanız, can kulağıyla dinler ve kafa yorarsanız, adamın ağzından altın kadar değerli bilgiler çıktığının farkına varacaksınız. onun için konu önemli değildir, öğrenci oturup kendi başına öğrenebilecek düzeydedir fakat önemli olan mühendis yaklaşımı kazanabilmektir ve one göre türkiye'de bu nedenle mühendis açığı vardır. hissedebilmek, mühendisliğin özünü anlamak önemlidir. iyi konuşur, güzel gaz verir, sizi mühendisliğe alıştırır. bu hocaya karşı çok doluyum lakin anlatabilmem için sözlük formatı dışına çıkmam gerektiğinden anlatamıyorum. fakat şimdiye kadar ders almamış kişiler için çok üzücü gerçekten. mümkünse gidin mekatronikteki derslerine girin ve sadece dinleyin.
  • dünya başkanlığı için seçim yapılsa oyumu vereceğim kişi.