şükela:  tümü | bugün
  • dayağa tanık olan komşuları bugün savcılığa gelip ifade vermiş ve o gece dayağı belgeledikleri whatsapp mesajlarını kanıt olarak savcılığa vermişler.

http://www.hurriyet.com.tr/…i-ortaya-cikti-41006795
  • madem duydunuz polisi arasanıza arkadaş. hala haber versek mi diyorlar.
  • ilk iki yorumu yapanın meriç kategorisindeki insanlar olmasına neden hiç şaşırmadım acaba?

bunlar kanıt değil, tanıklıktır. ve bilmem hiç duydunuz mu ama sahte tanık denen bir kavram vardır ve bu tür "sözde" kanıtlar kolayca taklit edilebilir.

akape adaletine güvenim hiç yok ama elbet ahmet kural tarafı da düzgün bir savunma yapıp gerçekleri ortaya koyacaklardır.

feminizm kanserdir.
  • bizde adam bilirdik seni reis. güler geçerdik laflarına ama olmadı bu. suçu neyse cezasını çekmeli.
  • doğukanın pek de sallamadığı hadise.
  • ‘çok fena dövüyor.’
    yatacak yerin yok ahmet allah belanı versin.
  • dananın kuyruğu kopmuştur.

sıla'ya gerçekten büyük geçmiş olsun. umarım birkaç hafta sonra olanları unutur, atlatır. ama tabii ki hakkını aramayı bırakmasını kastetmiyorum. travmanın geride kalması kastım.

bu arada işi magazin olarak değil bir "erkeğin" bir kadına şiddet uyguladığı çirkin bir olay olarak görmek lazım. sözlük magazin d'ye döndü gibi şakalar yersiz.

böyle adamlara toplum gerekli tepkiyi versin ki hukuki yaptırımın yanında ahlaki, toplumsal bir yaptırıma da maruz kalsınlar.
  • çok geç kalındı. daha düğün dernek 1 çekildiğinde savcılığa ifade verilmesi gerekiyordu... bu nasıl film yarabbi..
  • eveeet,ahmet kural çıkıp özür mesajı yayınladığına ve şahitler gidip ifadelerini verdiklerine göre...
    (#82897347) yazdığım şu entry yüzünden bana iki gündür özel mesaj yoluya söven arkadaşlara selamlarımı iletirim.

ama hala daha,önceki sevilisinin parmağını kırmış,sıla ile ilişkilerindeki ilk ayrılık yine şiddet uyguladığı için yaşanmış bu insanı canla başla savunup,özel mesajdan hakaretler savuracak onlarca tip var burada.