şükela:  tümü | bugün
 • sedat peker'in himayesinde 90'lar türkiyesi'nde işlenen seri cinayetleri tek tek ifşa eden şahıs, bu olayların birinci dereceden tanığı, faili ve de kurbanı.

  pek çok karanlık olayı aydınlatacak bu videolar serisi sedat peker'in bizzat emrini verdiği vahşi seri cinayetleri gözler önüne sererek ülke gündemini sarsacak.

  devlet aygıtının ne denli yozlaştığını dinlerken dehşete kapılıyorsunuz. para için gözünü kırpmadan insan canına kıyan bu yaratıkların elini kolunu sallamayı bırakın konvoylarla dolaşmaları, basın toplantılarıyla birlikte resmi törenlerde, konferanslarda yer almaları gerçekten mide bulandırıcı.

  sedat peker gibiler sadece bu canlara kıymadılar. bu katiller ülkemizin hukukuna, huzuruna refahına da kıydılar. geleceğimizi elimizden alanlar da, türkiye cumhuriyeti devletini cadır tiyatrosuna çevirenler de bunlardır. toplumumuzun ortak refahına çöreklenen bu asalakları sokuldukları yerlerde tespit edip, bir irin gibi içimizden söküp
  atmalıyız.

  onurlu cumhuriyet savcılarının varlığından ve gerekenleri bilfiil yapacaklarından da zerre şüphemiz yoktur.

  videolar aşağıdaki linkte ve devamı da gelecek gibi duruyor.

  sedat peker'in azmettirdiği cinayetler serisi
 • ülkenin mafyasi okumus insanlardan,anayasa profesorlerinden daha duzgun konusuyor. nasil ulke bu ya. adami kader buralara getirmese cok baska olabilirmis.
 • izlenme sayısı 2 bini geçmeyen videolar başka ülkede olsa ülke gündemi değişirdi.
 • konuşan abinin sakinliği enteresan. o onu öldürdü, bu bunu öldürdü diyor ama çok sakin izlerken ben gerildim yeminle
 • adam hakkaten sakin bir şekilde anlatıyor bildiklerini, sadece peker değil bir çok kişinin de ismini geçiriyor hiç çekinmeden. ne olacaksa olsun modunda.
 • vay anam vay neler dönmüş sedat ya?
 • anlattıkları karşısında insanın kanı çekiliyor. bahsi geçen konular muz cumhuriyetinde değil de bir hukuk devletinde olsa ne olurdu diye düşünmeden edemiyor insan.
 • tüm videoları izledim.ahmet kürkçü temelde hrant dink'in eşi rakel dink'in :"çocuktan katil yarattınız." sözünden etkilenmiş. anlattığı olaylar öyküsü ömer korkmaz isimli başka bir kişinin anlattıkları ile örtüşüyor. ülkemizde hukuk olmadığı,mafya devlet olduğumuz ne yazık ki bu görüntülerden belli oluyor. veli küçük örgütlenmesi ile sedat peker tetikçiliğinde ve genelde ülkücü denen güruh elemanlarının ülkeyi paçavraya çevirdiği gözüküyor. özellikle alaattin çakıcı hapishaneden çıkarılma evresinde bu videoların ortaya çıkması botoks reisin üzerinin çizildiği anlamını taşıyor.devlet adına infazlar yapan sedat peker ülkenin kayıtdışı ekonomisini (uyuşturucu,silah kaçakçılığı) elinde tuttuğu gözüküyor. sakarya,kocaeli hattı onun derebeyliğinde geçer.

  namuslu hakim ve savcılar var mı,var ise neredeler ?!
 • bakıyorum üç-beş piyonu gündem ettinizde bi kaç yıl ceza yediler diye götünüz kalkmış.

  bu herifin eli kanlı bir mafya örgütü lideri olduğu hiçbir zaman sır olmadı, şimdi de değil. kanıtları zaten aramak isteyen ve yeterli mevkideki herkesin erişebileceği kolaylıktadır eminim. hangi ülkede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama kırım-kongo kanamalı cumhuriyeti'nde, sanayisinden meclisine, sağlık bakanlığından emniyetine, taksi şoföründen mekan işletmecisine irili ufaklı kocaman bir suç örgütleri yumağının yönettiği bir ülkede, kimi kime şikayet etmeye çalışıyorsunuz lan? trajikomik misiniz nesiniz?