şükela:  tümü | bugün
 • sedat peker'in himayesinde 90'lar türkiyesi'nde işlenen seri cinayetleri tek tek ifşa eden şahıs, bu olayların birinci dereceden tanığı, faili ve de kurbanı.

  pek çok karanlık olayı aydınlatacak bu videolar serisi sedat peker'in bizzat emrini verdiği vahşi seri cinayetleri gözler önüne sererek ülke gündemini sarsacak.

  devlet aygıtının ne denli yozlaştığını dinlerken dehşete kapılıyorsunuz. para için gözünü kırpmadan insan canına kıyan bu yaratıkların elini kolunu sallamayı bırakın konvoylarla dolaşmaları, basın toplantılarıyla birlikte resmi törenlerde, konferanslarda yer almaları gerçekten mide bulandırıcı.

  sedat peker gibiler sadece bu canlara kıymadılar. bu katiller ülkemizin hukukuna, huzuruna refahına da kıydılar. geleceğimizi elimizden alanlar da, türkiye cumhuriyeti devletini cadır tiyatrosuna çevirenler de bunlardır. toplumumuzun ortak refahına çöreklenen bu asalakları sokuldukları yerlerde tespit edip, bir irin gibi içimizden söküp
  atmalıyız.

  onurlu cumhuriyet savcılarının varlığından ve gerekenleri bilfiil yapacaklarından da zerre şüphemiz yoktur.

  videolar aşağıdaki linkte ve devamı da gelecek gibi duruyor.

  sedat peker'in azmettirdiği cinayetler serisi
 • sedat peker'e hiçbir şey olmaz.
  yasaların uygulandığı bir ülkede olsaydı cezaevini geçtim, hücreden çıkamazdı ama bu ülkede mitingler düzenleyen bir kahraman(!).
 • ülkenin mafyasi okumus insanlardan,anayasa profesorlerinden daha duzgun konusuyor. nasil ulke bu ya. adami kader buralara getirmese cok baska olabilirmis.
 • izlenme sayısı 2 bini geçmeyen videolar başka ülkede olsa ülke gündemi değişirdi.
 • konuşan abinin sakinliği enteresan. o onu öldürdü, bu bunu öldürdü diyor ama çok sakin izlerken ben gerildim yeminle
 • adam hakkaten sakin bir şekilde anlatıyor bildiklerini, sadece peker değil bir çok kişinin de ismini geçiriyor hiç çekinmeden. ne olacaksa olsun modunda.
 • vay anam vay neler dönmüş sedat ya?
 • anlattıkları karşısında insanın kanı çekiliyor. bahsi geçen konular muz cumhuriyetinde değil de bir hukuk devletinde olsa ne olurdu diye düşünmeden edemiyor insan.
 • tüm videoları izledim.ahmet kürkçü temelde hrant dink'in eşi rakel dink'in :"çocuktan katil yarattınız." sözünden etkilenmiş. anlattığı olaylar öyküsü ömer korkmaz isimli başka bir kişinin anlattıkları ile örtüşüyor. ülkemizde hukuk olmadığı,mafya devlet olduğumuz ne yazık ki bu görüntülerden belli oluyor. veli küçük örgütlenmesi ile sedat peker tetikçiliğinde ve genelde ülkücü denen güruh elemanlarının ülkeyi paçavraya çevirdiği gözüküyor. özellikle alaattin çakıcı hapishaneden çıkarılma evresinde bu videoların ortaya çıkması botoks reisin üzerinin çizildiği anlamını taşıyor.devlet adına infazlar yapan sedat peker ülkenin kayıtdışı ekonomisini (uyuşturucu,silah kaçakçılığı) elinde tuttuğu gözüküyor. sakarya,kocaeli hattı onun derebeyliğinde geçer.

  namuslu hakim ve savcılar var mı,var ise neredeler ?!
 • sedat peker’in yurtdışına tüymesinin asıl sebebi ömer korkmaz yahut ahmet kürkçü değil. verdiği sözleri tutmaması. gayrımeşruda koşturmaya devam etmesi. ayrıca bazı mecralarda beklenen etkiyi gösterememesi. hatta tam ters etki yapması.

  ilerde çıkar ortaya..

  t: ahmet kürkçü’nün herşeyi anlattığı ama kendisini çok masum gösterdiği anı videoları.