şükela:  tümü | bugün
38 entry daha
 • vay arkadaş, vay vay vay!

  yemin ediyorum bu ülkede ölmeden yaşamak bir şans. bu ne oğlum?! bu neee?!! siz buraya devlet mi diyorsunuz?.. böyle devlet olur mu lan?! böy le dev let olur mu?! e kapatın ülkeyi hepimiz gidelim, her şey daha kolay hallolur.

  sözlükte sedat peker ve diğer mafya başlıklarının altında klavye delikanlılığı yapan arkadaşlara da bir çift sözüm olsun;

  akıllı olun oğlum hepiniz. hepiniz akıllı olun. korkutmak için söylemiyorum ama siz benim söylememe gerek kalmadan korkun zaten. bunlar kendi içinde birbirlerini kopartan adamlar, seni var ya harcarlar, leşini de orada öylece bırakırlar, saklamaya bile tenezzül etmezler haberin olsun.

  adamların ülkücülerle bağlantısı var. emniyetle
  bağlantısı var. jandarmayla bağlantısı var. cinayet masayla bağlantısı var. cezaevleriyle bağlantısı var. milletvekilleriyle bağlantısı var. bakanlarla bağlantısı var. bahsi geçen video serisini ilk bölümden başlayarak izle, birinci ağızdan hepsi tek tek anlatılıyor, küçük dilini yutarsın izledikçe. o derece hani.

  yani sedat peker birini kopartırken, daha işin başından cinayeti kimin işleyeceği, nerede işleyeceği, olayı kimin üstleneceği, kime teslim olacağı, vereceği ifade, hangi cezaevinde kalacağına kadar her şey ayarlanmış oluyor.

  devlet - siyaset- mafya o kadar girift bir ilişki yumağı haline dönüşmüş ki aklın durur.

  biz de burada uğur mumcu cinayetinin, hrant dink cinayetinin, susurluk kazasının falan, bir şeylerin aydınlatılmasını bekliyoruz. aynen kanka biz beklemeye devam edelim.

  veli küçükler, mehmet eymürler, ibrahim şahinler, korkut ekenler, mehmet ağlarlar hepsi elini kolunu sallaya sallaya geziyo dışarda biliyorsun di mi?..

  sen hatırlamazsın bi zamanlar bu ülkenin kadın başbakanı "bu ülke için kurşun atan da yiyen de şereflidir." diyerek utanmadan arkasında durdu bu katillerin, derin devletin. bütün türkiye'nin gözünün içine baka baka bu cümleyi kurdu bu kadın.

  ha bu video serisinde sadece mafya bölümü anlatılıyor... ondan sonra bir de youtube'da "uğur dündar - ayhan çarkın" diye de bi aratıp, izle bak devlet neler neler yapmış.

  kan, kir herkesin eline bulaşmış durumda. mesut yılmaz, tansu çiller 90'lı yıllarda bu ülkenin başındaydılar. bir tane ne polis ne siyasetçi adam akıllı yargılanıp, adalet önünde hesap vermedi. bu yüzden herkes bu kadar rahat. hesap vermedikleri gibi afla içeriden adam çıkartıyorlar...

  al işte bu hesap sorulamadığı için bugün tansu çiller'in oğlu mert çiller'le ilgili kilyos davası patladı. bu tansu çiller 97'de sedat peker ve adamlarını yollattı flash tv'ye, baskına. ve aralarında dyp il başkanı da var. o derece rahatlar. niye, çünkü hesap soran yok.

  daha bu ülkenin alması gereken çok yol var, çok.
1 entry daha