şükela:  tümü | bugün
  • erkekler için cilt bakım konusunda çok başarılı bir adanalı youtuber.
    güzel görünmeyi hepimiz isteriz fakat çok azımız bunun için çaba sarf ederiz. fakat biz kadınlardan biraz farklıyız. makyaj yapamayız ama bakım yapabiliriz. kalkıp bunun muhabbetini yapmak bile bazen tuhaf gözükebiliyor çevrenizde, nerede yaşadığınızı hatırlatmam gerekmiyor.

neredeyse aklımda olan soru işaretlerini tamamını giderdi. hep sevgililerimle bir süre sonra bu konuyu açar ve nasıl yöntemler kullandığını öğrenmek isterdim. işte bana maske yap, ya da kremlerin ne işe yarıyor göster bi.. benim için artık böyle bir şeye gerek kalmıyor. bilemiyorum bu konuda ben takıntılı olabilirim. sormak biraz ters düşüyor.

bu soruna bu arkadaş inanılmaz bir çözüm getiriyor. sivilce, sivilce izleri, siyah noktalar, göz altı torbaları ve bir çok cilt sorunu için doğal, ucuz ve evde yapılabilecek kolay yöntemleri bir çırpıda videolarını izleyerek öğrendim. belli başlı ürünler kullanıyor ve videoların tamamı genelde teknik/yöntem içeriyor. bende böyle bir sorunumu ortadan kaldırdığı için ciddi anlamda tebrik ediyorum.

fakat defalarca tekrara düşebiliyor ve konuyu çok uzatabiliyor, videolar pek profesyonel değil ama ileride bu konuyu da geliştireceğine eminim. işi makeup olayına çevirmeden erkek arasında böyle yöntemler vermeye devam ederse bir çok kişi severek takip edecektir.

kanalı