1. lise 2 ye kadar tevfik fikret lisesinde okumu$, arkada$larının hizbullop alayları nedeniyle lise sonda okulu terk etmi$tir.
  2. eğitimine abdul kerim bengi anadolu lisesinde başlayıp şu anda eğitim hayatına el halil universitesinde devam eden kişi. en büyük hayali metroda bilet satmak olup,babası da aslında bir keşiştir. herkesin bilip bilmeden hakkında, alakası olmadığı liselerde ve üniversitelerde okuduğunu iddia ettiği kişi.
  3. ortaokul yıllarımın sınıf arkadaşı. sessiz, sakin, kendi halinde bir mucitti o zamanlar; oturduğu yerde sürekli birşeylerle uğraşırdı. daha sonra, lise 2de okul değiştirmesiyle uzun zaman göremesem de, birgün sabancı üniversitesi' nde karşıma çıkmış, "yanına gitsem hatırlar mı ki acaba" diye kendi kendime düşünmekteyken, o, güleryüzle çoktan yanıma gelmiş, kısa da sürse güzel bir sohbette bulunmuşuzdur. sevimli, iyi niyetli bir insandır. ortaokuldaki müzik hocasına, masumane bir şekilde "dip boyanız gelmiş" deyip, hocayı sinir krizine soktuğu günle hatırlarım kendisini.

ahmet münir gül hakkında bilgi verin