şükela:  tümü | bugün
  • anadan dogma gitaristtir. gitari yemis bitirmis, tellerini cikarmistir.

2003-2004 yillari arasinda ankara cagdas sanatlar merkezinde elektro gitar dersleri verirdi. simdi nerelerdedir kimbilir, facebook'dan bile bulamadim. kral adamdir. guleryuzludur, samimidir. parasizim dersi birakiyorum dersin, para almaz. ustune "madem parasizsin yuru gel bakiym" der goturur yemek ismarlar, karnini doyurup oyle eve yollar.

sakarya'nin barlarinda da gorursunuz kendisini. saclari hala uzun mudur, arada kestirmis etmis midir bilemem ama cikiyorsa kesin elinde mavi ters kafa ibanez'i, ayaginin altinda baba yadigari zoom marka pedali, agzinda sigarasiyla sahne alir. yillar once "degistir abi su pedali bu ne lan ben bile boss gt6 aldim yahu" dedigimde "umudum bu pedali yillardir kullaniyorum, tonlari daha yeni oturttum" diye cevap vererek beni dumurlara sevketmisligi vardir. eminim sapi atmamissa hala ayni gitari ve bozulmamissa hala ayni pedali kullaniyordur.

bir ozelligi de asiri alcakgonullu olmasidir. hocam artik turkiye'de olmayacagim, dersleri birakiyorum demeye gittigim gun "yaa umut arada geriye bakarsin belki beni de hatirlarsin, biz de eskiden kimlerle calismisiz yahu der guler gecersin" demisti. cok gitar dersi aldim, onun gibi gitar hocam olmadi. hala saklarim beraber salladigimiz sololari ondan sonra da "aman unutmayalim guzel oldu sanki lan" diye yalapsap yazdigimiz notalari.
  • http://www.myspace.com/ahmetnebisaylan adresine uc sarkisini eklemis, gayet basarili buldum keyifle dinledim acikcasi.
  • bir dönem murat çelik'le birlikte müzik yapmış, tiyatro, reklam ve tanıtım filmlerinin de müziklerini yapan, halen echo bar'da sahne almakta olan gitarist. dev kanatların peşinde, şaylan'ın ilk belgesel film müziği çalışmasıdır. cuma ve cumartesileri echo bar'da keyifle dinliyoruz efendim kendilerini.
  • şimdilerde someone else's ice cream'te çılgın atan gitarist.
  • kaş ta efil efil gezen totoş. seni bulacağum oğlum
  • her görüştüğümüzde uzun uzun sarılıp , keşke böyle bir abim olsaydı dediğim şahane insan , şahane gitarcı. inanılmaz da mütevazi biridir. echo bar' da çalarken tanışmıştık , o günden beridir hayranıyım.