şükela:  tümü | bugün
457 entry daha
 • adaylardan en yakın olduğum kişidir. 2 nedeni var; öncelikle herif cimri ikinci olarak da tüpçü, serdar adalı gibi bindirilmiş kıtalarla organize olmuyor. ismail ünal'ın da yalandan aday olup serdar adalı lehine çekilmesi beni işkillendirdi.
 • bu adamın konuşması fikret’e çok benziyor. hatta kelimeler arasındaki nefes alışı ve o esnada burnundan gelen ses bile tıpatıp aynı. kendisi hakkında bu önemli bilgiyi paylaşmak istedim
 • adam gibi adamdır.

  7-8 yıl kadar önce kendisi ile tanışmıştım. bir iş nedeniyle 10-15 kez evine de gitmiştim.

  kesinlikle dürüst bir adamdır, emeğe değer verir ve hakkını fazlasıyla verir .

  güvenilir biridir .
  söz vermişse sözünü mutlaka yerine getirir .
  demokrattır.
  ( bu özelliklerin hepsi için tanıklıklarım var.)

  koyu, tutkulu bir beşiktaş ‘lıdır.

  eğer yarın başkan olarak seçilirse değil beşiktaş ‘a, türk futboluna bile seviye atlatır.
 • başkan seçilmezse beşiktaş ı ekonomik açıdan çok daha zor günler bekliyor.
 • beşiktaş‘ın başkanı olmasını dilediğim kişi.
 • umarım bugün beşiktaş'ın yeni başkanı olacaktır.
 • yarın başkanlığı serdar adalı'ya kaptiracak isim.
 • beşiktaş başkanı olmasını istiyorum ama işi zor yarın .
 • mevcut adaylar içinde beşiktaş'ta başkanlık yapabileceğini düşündüğüm tek kişi. hüsrer hoca da kulübü düşünen, menfaat beklemeden çalışacağına inandığım bir isim ama kulübün kısa vadeli borçları çok fazla ve buna bir çözüm üretmesi zor. o yüzden ahmet nur çebi'nin başkan olması gerektiğini düşünenlerdenim. beşiktaş'ta başkan olmaması gereken tek isim ise serdal adalı denen zattır. umarım böyle bir yanlış yapılmaz.

  (bkz: #96753270)
 • zamanında fikret orman icin yapılan sosyal medyadaki yogun "iyi adam" imaj calısmasi epey basarili oldu. once demiroren, sonra adali kotu polislerine karsi yarisirken, basta hep iki farkli taraf varmis gibi gosterildi. bir-iki sene once bu imaj iflas etmeye basladiginda ise fazla yorulmadilar, yeni bir "iyi adam" icin ahmet nur cebi hazirlanmaya baslandi; adi sikeye bulasan tjk baskani adali ise sahneye yine demiroren'in kotu polisi olarak dahil oldu.

  alper bahadır liderliginde kendilerini besiktas sosyal medya kanaat onderi diye sunan bazi saibeli isimlerin eskiden fikret orman icin yazdiklarina bakin. fikret orman'a muhalefet edeni nasil linc ettiklerine bakin. bu adamlar simdi utanmadan bize istikamet olarak ahmet nur cebi'yi isaret ediyorlar. son birkac senede acilan bazi yeni hesaplar da, kisa omurlerinin elverdigi kadar fikret orman'a muhalefettiler guya. (arada, gercekten bunlara inanan saf besiktas'lilar da yok degil tabi ama bu "kanaat onderlerini" iyi inceleyin).

  halbuki bu iyi adam ahmet nur cebi, besiktas'in kazandigi fulya davasına demiroren lehine itiraz dilekcesini imzalayarak besiktas'in onlarca milyon dolarini iade etmeye kalkan kisidir. fikret orman'dan icazet almadan aday bile olamayacak birinin, guya bir seyleri degistirmesini bekliyorsaniz oy verin tabi. ama artik alternatifsiz degilsiniz, kötünün iyisini secip degirmen donerken vicdaninizi rahatlatmaya calistiklari secim degil bu. lami cimi yok, kivirmadan eksisiyle artisiyla ortada duzgun tek aday var; diger ikisine oy vermek, 20 yillik yonetimi ibra edip devamini kabul etmek demektir; sonra fikret orman'da oldugu gibi pisman olursunuz. oyuna gelmeyin.

  demiroren = adali = fikret orman = ahmet nur cebi = ismail unal
49 entry daha