şükela:  tümü | bugün
355 entry daha
  • adaylığına engel olunmuş diye bir şey yok. herkes baskılara boyun eğseydi bu kulübe tüpçüden başka başkan adayı bulamazdık, siyasetten bir şey beklemeden aday olan nasıl oluyor?

(bkz: hüsrer tekinoktay)

tüpçünün ağababalarına boyun eğecekse kendisinden beşiktaş'a hayır gelmez zaten. kendisini destekleyen biri olarak büyük hayal kırıklığına uğrattı. bu seçimde aday olmayacaksa bir daha kulüpten içeri girmesin.

edit: adaylığını açıklamış hayırlı uğurlu olsun, umarım seçilir.
  • kendisinin adaylığına engel olabilecek kapasitede biri yok, bugün gelmeyecekse demek hiç gelmeyecek , demek ki 2 senede kasayı bıraktıkları güzel batırdı.
  • bazı beşik fancıklarının bu sene kümede kalma umutlarını bağladıkları kişilerden biri.

beşik fancıkları bu kişi başkan olursa kümede kalacaklarını düşünüyor sanırım.
  • bugün adaylığını açıklayacak olan beşiktaş' ın yeni başkanı. hayırlı olsun.
  • muhtemelen kendisinin listesinde olan adnan dalgakıran bir saat kadar önce "şişman kadın çıkmadan opera bitmez" diye tweet attı, adaylık sinyali verdi. birkaç dakika önce de tweeti sildi.

ne çekilecek çilemiz varmış arkadaş, allah beşiktaşlılıktan başka dert vermesin.
  • "beşiktaş'a başkan olma hayalimin olduğunu hiçbir zaman saklamadım" deyip başkan olmamak da nedir? aday olmamasının sebebini anlayabiliyorum. kendince "ulan şu kadar para lazım, ben bu parayı bulamadım, başkan olmam bir şeyi değiştirmeyecek" diyordur ama serdar adalı da hürser tekinoktayde o parayı bulamayacak.

hiç yoktan bari hakkımızı savunabilecek, taraftarın sevdiği, saydığı, istediği bir adam başkan olsun. takım kötü oynasada taraftar-yönetim düşmanlığının önüne geçmiş olalım. camiada biraz pozitif hava essin mk. aday olmamakta nedir? ben hiç yakıştıramadım. umarım bugün bir sürpriz yapıp adaylığını ilan açıklar. yoksa işimiz yaş.

başkan adaylarının topladığı kongre üye imza sayısı:
    serdar adalı: 696
    ahmet nur çebi: 577
    hürser tekin oktay: 281

oy kullanabilecek kongre üyesinin toplam sayı: 14 bin. (yaklaşık)
    beklenen katılım sayısı: 8-10 bin.

edit: adaylığını açıkladı. allah utandırmasın.
  • şu anda aklı başında kimse o taşın altına elini sokmak istemiyor haklı olarak. hayırlısı olsun bakalım.

ekleme: son dakika gelişmeleri motivasyonunu kırmazsa aday oluyor. ancak çebi çok duygusal bir insan. bakalım neler olacak.
  • aday olma kararı almış.

iddiaya göre listesinde yer alan bazı isimler: erdal torunoğulları, adnan dalgakıran, mesut urgancılar, emre kocadağ, berk hacıgüzeller. torunoğulları hariç gerisini tanımıyorum. keşke ibrahim altınsay da olsa.

biraz aklı olan adam, gareth bale ile hayal satmaya çalışanlara değil bu adama oyunu atar.
  • derdi beşiktaş olan adaylığını ilk gün açıklardı. menfaati beşiktaş olan son dakika kendi kalesine gol atar bilirsiniz. fikret orman ne ise, ahmet nur çebi de o'dur. tek kalede ve hatta kendi kalemize gol atmaya devam edelim. buyrun; aslolan ne görelim şimdi!
  • gareth bale'e taktiniz ama cebi'nin ronaldinho macerasini da unutmayin, gunlerce iyi yiyip icip gazetelere pozlar verip, "anlastik", "yuzde 51 tamam" demeclerinin ardindan dana abisini besleyip gonderdiler. tekinoktay'in 10 tane cok saglam taahudu var, aradan 2 tanesini secip gundeme getirip dururken, muhalefette olmasina ragmen besiktas'a ahmet nur cebi'den fazla hizmet etmis bir adamin hakkini da yemeyin bence (bkz: fulya davası). ustelik ahmet nur cebi yonetiminin demiroren lehine davayi cekmeye calistigi zamanlarda, cebi'yle savasarak saglamis bu hizmeti.

seyit ates iki gundur "ulkenin baska derdi kalmadi da cebi'nin baskanligini mi engelleyecek, yarin "tum baskilara ragmen aday oldu" diyerek pr yapacaklar, onun hazirligi" diyordu, bugun adayligini acikliyormus.

bana gore cebi; adali ve ismail unal'in aksine, iyi bir imaji olan, bu sayede kongrede bircok uyenin haksiz guvenini alan, ve onlarin degil tekinoktay'in oylarini bolecek birisi. aslinda kulubun bu hale gelmesinde onemli payi olan, cozum degil sebeplerden biri. ote yandan mesut urgancilar ve adnan dalgakiran hakkinda iyi seyler duymustum, torunogullari hakkinda ise notrum; umarim endiselerimde yanilirim.
335 entry daha