şükela:  tümü | bugün
840 entry daha
  • abi hadi bu macerayı fazla uzatmadan yol al şu kulüpten.

adam 40bin euroluk guilherme'yi bile getiremedi kulübe.
    bu şaka falan mı ulan?

tff harcama limiti nedeniyle transferden vazgeçilmiş.
    oyuncuya çok bayıldığımdan değil ama, bu rezaletin bir açıklaması yok.

siz bu tip şeylere çözüm bulamayacaksanız o koltukta da oturmayın. bunların yaptığını herkes yapar. "kulüpte para yok, öyleyse para harcamayalım." "tff limit koymuş, öyleyse transfer yapmayalım". bu mu oğlum yöneticilik?

27 kişilik kadronda elle tutulur 10 tane topçun yok.
    çöpleri yolla, aç limitini? oğuzhan'ı konya kiralık istiyor, gönder gitsin .2.5 milyon euro senelik maaşı var, 1.25milyon euro limit açılsın? gönder diaby'yi aldığın yere, boyd'u ver kiralık, ljajic bir halta yaramıyor, onu da gönder. 3-4 milyon euroluk alan açılır zaten.

ha gönderemiyorum, gitmiyorlar dersen.
    yallah, oturma o koltukta.

elalem senelik 3 milyon euro verdiği 33 yaşında adamı o veya bu şekilde, ihtiyaç duyduğu an gönderiyor. demek istediğin zaman büyük kontratlı futbolcuları da yollayabiliyorsun. yapabilen yapıyor. yapamıyorsan oturma orda.

bütün gün oturup dert yanmak istiyorsan,
    istifa et ve çık youtube kanalı açıp orada dert yan. beşiktaş kulübü başkanı çözüm üreten, camiaya ümit aşılayan, camiayı birlik olmaya çağıran, bunun için gerekli her türlü organizasyonu sağayan kişidir. sağlayamıyorsan yallah.

yaaalaaaaah.
  • seba'dan sonraki soytarıları düşününce, daha bir beşiktaş başkanı gibi görünüyor gözüme. yani sanki mahalleden biri yaşı gelmiş de başkan olmuş gibi.
  • adam geleli birkac ay olmus. bir onceki donem baskani harcamalardan dolayi ibra edilmemis. ama deniyor ki bu harcama limiti islerini cozemeyeceksen yol al git. yahu siz ne bicim salaklarsiniz.

fikret orman su an baskan olsaydi, eldeki oyuncularin maasi hic odenmezdi. takim lige havluyu coktan atmis olurdu. simdiki durumda ise sampiyon olamayacak bile olsa en azindan mucadelesini surduren bir takim var. hem de bu kadro ile. ve unutmayalim bu kadroyu cebi kurmadi. fikret orman kurdu. transfer edebildigi oyuncular bunlar. belki hasic'in imza parasi icin 2 milyon euro'ya anlasmasaydi simdiki yonetim en azindan onunla ugrasmak durumunda kalmazdi.

gerekirse 5 sezon sampiyonluga oynamayalim ama su takim once bir temizlensin. 3. degil 13. olalim ama gelecek kurtulsun. 3 ayda gelen cozum beni sevindirmez. 3 ayda gelen cozum yalan bir cozumdur, kandirmacadir. 3 ayda cozum geliyorsa o sorun da gercek degildir zaten. o yuzden salak salak konusmayin da biraz taraftarlik yapin. her mac kaybedilse de o stadi doldurun. her sey sampiyonluk degil.
  • burada yazılanlara bakacak olursak, başkanlar bu asalak taraftarlara az bile yapıyor.
  • seçim süresince desteklediğim başkanımız. fakat maalesef bu ülkede böyle adamlar türk futbolunda başarılı olamıyor. bu ülkede bağıran, pisleşen, kirli oyunlar ile başarı sağlamaya çalışan biri olmak gerekiyor. o yüzden artık efendiliği siktir edip bir an önce bu pis oyunun bir parçası olması gerektiğini düşünüyorum. yoksa çok fazla başkan olarak kalamaz.
  • yahu önceki yönetim dediğin; 1 sene öncesine kadar bu adam asbaşkandı.
    5 sene şampiyonluğa oynamayalım ama takım temizlensin diyorsan, bir tane böyle bir açıklama duydunuz mu?

saçma sapan fantazilerinizi bırakın allah aşkına.

yönetim başa gelip "arkadaşlar kulübün durumu kötü. ama telaşlanmayın, biz bu işi yaparız. planlar yapıyoruz. sizden sabır isteyeceğiz, birkaç sene özkaynakla ilerleyeceğiz. ancak sonrasında beşiktaş yeniden küllerinden doğacak" deseler kim itiraz eder? beşiktaş taraftarı bu tip şeylere alışkındır. zamanında feda dendi, millet menemen diye taşak geçerken beşiktaş taraftarı gururla takımını destekliyordu.

bu adamlarda çözüm yok çözüm. anlamıyor musunuz siz?
    kadro mu temizlendi? kim gitti kadrodan? çöplerin hangini gönderdi? bugün çöpleri gödnermedi diye limit cezası yiyoruz.

çıkıp hangi yönetici "arkadaşlar durum kötü ama çözeceğiz. bize zaman verin" dedi?
    sabahtan akşama "kulüp battı hiçbir şey yapamayız" diye ağlayıp duruyorlar. başka hiçbir faaliyet yok.

eğer battıysa, battı. o zaman kulübü kapatın? ne yapacaksınız yani çözüm söyleyin, "kulübü satmalıyız" diyorsanız onu söyleyin "özkaynağa dönmeliyiz" diyorsanız onu söyleyin. yani sıradaki adımı nne olaacağını bilen var mı kulüpte? sabahtan akşama ağlamak dışında bir sonraki adımda ne yapacağımızı iletmiş bir yönetici var mı?
  • her gün kapı kapı dolaşıp kaynak yaratmaya çalışan başkanımız.
    benim anladığım kadarıyla,
    önce sağdan soldan ne alabileceğine bakacak,
    eğer bulunan kaynak dişe dokunmazsa ondan sonra radikal çözümleri açıklayacak.
    diğer kulüpler bir şekilde sırtlarını devlete veya holdinglere dayayıp kendilerini döndürüyorlar.
    bizim yönetimimizin böyle bir kabiliyeti yok gibi.
    benim fikrim, dışarıdan bir kaynak bulmak pek mümkün olmayacak.
    yakın zamanda acı reçeteleri duymaya başlarız gibi görünüyor.
  • bir de eski yönetime sallıyorlar
    lan adamlar senin aldığının 3 katı daha kötü durumde alıp 200 m. dolara stad yaptı,

üstüne de şampiyon takım kurdu

f.orman başarılarının yanına bile yaklaşamazlar bu kafayla.
  • (bkz: #100558991) gönder denilen adamların maaşını yine sen ödeyeceksin (konya 1 milyon 250 bin euro ödeyecek öyle mi), limit nasıl açılmış oluyor anlamadım.

rakipler bir sürü çakallık peşinde ama giren yine kendilerine oluyor. sonuçta o paraları ödüyorlar.

anç, orman yönetiminden ayrıldıktan sonra kulübün ne hale geldiği ortada. özellikle son 1-2 yıldır paso rezillik.

işi çok zor, taraftar transfer istiyor ama yapması gereken en mantıklı şey, fikret orman'ın yaptığı ilk 2-3 yıl yeniden yapılanmak. taraftar baskısına kulaklarını tıkamalı.
  • güçlü yönetim güçlü beşiktaş sloganı ile gelip bu şekilde tıkandığında her türlü eleştiri gelir.

taraftar talisca, aboubakar, balotelli gibileri için neden bu adamları alamıyoruz diyorsa ciddiye alınacak bir tarafı yok da en basitinden boyd, diaby, bir ay iyileşme süreci olan ki bu lens olunca iki ay olur lens, gibi adamlara bir çözüm üretemezsen, vida ya da roco gibi talibi olan ya da diğerlerine göre nispeten talibi olan adamları satmazsan taraftar her türlü eleştiriyi yapar bu doğanın kanunu.

elindeki iş yapmayan adamları bir şekilde elden çıkartır transfer yapmazsan yine bir açıklaman olur. dersin ki biz elimizdekilerle, altyapıdan adamlarla devam edip yaz sezonu transfer yapacağız.

e şimdi mantıklı transfer hamlelerin yok, takımın hakkını savunma anlamında bir icraatın yok, camiaya umut verecek açıklaman yok, beden dilin ölmüş bitmiş seviyesinde. kulübün ekonomik durumundan sağır sultan haberdarken taraftarın e o zaman neden geldin diye sorması kadar doğal bir şey olamaz.
43 entry daha