• aday olma kararı almış.

iddiaya göre listesinde yer alan bazı isimler: erdal torunoğulları, adnan dalgakıran, mesut urgancılar, emre kocadağ, berk hacıgüzeller. torunoğulları hariç gerisini tanımıyorum. keşke ibrahim altınsay da olsa.

biraz aklı olan adam, gareth bale ile hayal satmaya çalışanlara değil bu adama oyunu atar.
  • derdi beşiktaş olan adaylığını ilk gün açıklardı. menfaati beşiktaş olan son dakika kendi kalesine gol atar bilirsiniz. fikret orman ne ise, ahmet nur çebi de o'dur. tek kalede ve hatta kendi kalemize gol atmaya devam edelim. buyrun; aslolan ne görelim şimdi!
  • gareth bale'e taktiniz ama cebi'nin ronaldinho macerasini da unutmayin, gunlerce iyi yiyip icip gazetelere pozlar verip, "anlastik", "yuzde 51 tamam" demeclerinin ardindan dana abisini besleyip gonderdiler. tekinoktay'in 10 tane cok saglam taahudu var, aradan 2 tanesini secip gundeme getirip dururken, muhalefette olmasina ragmen besiktas'a ahmet nur cebi'den fazla hizmet etmis bir adamin hakkini da yemeyin bence (bkz: fulya davası). ustelik ahmet nur cebi yonetiminin demiroren lehine davayi cekmeye calistigi zamanlarda, cebi'yle savasarak saglamis bu hizmeti.

seyit ates iki gundur "ulkenin baska derdi kalmadi da cebi'nin baskanligini mi engelleyecek, yarin "tum baskilara ragmen aday oldu" diyerek pr yapacaklar, onun hazirligi" diyordu, bugun adayligini acikliyormus.

bana gore cebi; adali ve ismail unal'in aksine, iyi bir imaji olan, bu sayede kongrede bircok uyenin haksiz guvenini alan, ve onlarin degil tekinoktay'in oylarini bolecek birisi. aslinda kulubun bu hale gelmesinde onemli payi olan, cozum degil sebeplerden biri. ote yandan mesut urgancilar ve adnan dalgakiran hakkinda iyi seyler duymustum, torunogullari hakkinda ise notrum; umarim endiselerimde yanilirim.
  • aday olursa benim oyumu alabilir, şimdi ekibine bakalım,
    kimler var, hedefi ne belirliyor.
  • yeni başkanımızdır, beşiktaş adına. umarım erdal bey ve ibrahim bey de yanında saf tutacaktır.
  • olmaz da olursa diye tarihe not düşmek adın buraya yazalım;

serdar adalı ile beraber beşiktaşı yönetmeleri halinde türk futbolu gerek transferleri gerekse oluşacak yeni oyun sinerjisi ile ikinci baharını yaşar.
  • beşiktaş'ın yeni başkanıdır. hiç tartışmaya bile gerek yok.
  • kesin olmamakla birlikte yönetim kurulu listesinde olması muhtemel 8 isim, özenle seçilmiş. dilerim beşiktaş'ın yeni başkanı olur.

adnan dalgakıran
    erdal torunoğulları
    mesut urgancılar
    emre kocadağ
    murat özyeğin
    izzet özilhan
    özcan bostan
    hakan kılkış
  • mevcut adaylar içinde başkanlığa en yakın isim gibi duran eski yöneticimiz. serdar adalı'ya, at hediye etme zamanından bu yana soğuk bakıyorum. kulüp için hayırlı olur umarım.
  • sanki ben yapmayın demiyorum, başka şey diyorum.

(bkz: #95961911)

bu ne inat be kardeşim.

tanım: beşiktaş başkan adayı.
hesabın var mı? giriş yap