şükela:  tümü | bugün
  • mhp'nin sariyer belediye başkan adayi. kendisini yakindan tanırım, adam gibi adamdır, ama maalesef sedat özsoy ve şükrü genç karşısında şansı daha zayıf.
  • mhp sivas milletvekili adayı. asla ama asla sivas'tan bu seçimde milletvekili çıkartamayacak bir partinin adayı olarak, insanların cep telefonlarını nasıl aldığını merak ettiğim kişi.

kalkmış cuma mesajı atıyor. akpli sivas belediyesinden mi çaldınız olm telefon listelerini, nereden aldınız ? kaç para verdiniz ? bu kadar harcayacak parayı nereden buluyorsunuz ? gibi kafamda mantıklı sorular.

tayyipten hesap sormazsam şerefsizim diyen bir genel başkanın, sonra da devletin başına devlet geçecek diyen ülkücülere, hayır ben geçmeyecem tayyip geçecek diyen birinin ardında yürümeye devam edin bakalım. boşa para harcıyorsunuz eğer cepten harcıyorsanız. yok tayyip reis örtülü ödenekten falan vediyse bilmem tabi.
  • mhp sivas milletvekili. seçim öncesi gelen sms’lerinden bıkkınlık gelmesine rağmen seçim geçince biter diye sabrettim. seçim bitti hala her cuma hayırlı cumalar mesajı+ meclisteki halkla ilişkiler odamız şudur falan filan diye sms’ler gelmeye devam ediyor. iptal etmek için de bir şey yazmıyor mesajlarda. atma kardeşim bana mesaj atma yeter be.