şükela:  tümü | bugün
  • trakya üniversitesi tıp fakültesi halk sağlığı anabilim dalı başkanı,add edirne şube başkanı ve genel merkez yöneticisi,türk tabipler birliği onur kurulu üyesi edirne deki birçok öğrencinin hayatının kararma sebebi
  • "can boğazdan gelir, boğazdan da gitmez mi?"
    "çiçek eradike edildi, şimdi sıra kötü yönetimde..." gibi birçok özlü sözle hatıralarımızda yer edinen prof. dr. kişi.
    (bkz: nusret fişek)
  • edip akbayram'a oldukça benzeyen halk sağlığ hocası. ekip yerine takım diyorum bakın, student ti değil tee diyelim derken bias'ın fılan gözüne vuruyormuş ben bugün bunu gördüm.
  • kendisinin kdt dersleri oldukça ibretlik geçmektedir.
  • ders programını 96 dakika ders 6 dakika ara olarak işleten hoca.
  • tarih cahili olmasına rağmen tarih hakkında ahkâm kesmeğe meraklı bir prof. büyükbaş.
  • 2011 yılında konuk olduğu ceviz kabuğu programında anlattığı şeyler hayret edilesi.
  • şu an halk tv'de , dinleyiniz.
  • salgın konusunda ilk konuşması gereken kişilerdendir. kendisinin coronavirus salgını ile ilgili veryansın tv’ye verdiği demeci herkes izlemeli.

izlemek için
  • dün kendisini hulki cevizoğlu'nun programında izledim. salgın hakkında bilgi verirken bağış kampanyası üzerinden malum mercilere de haklı olarak ince ince dokundurdu. hatırladığım şekliyle: "ülke yangın yeriyken gariban vatandaştan para dilenmek yerine kesesini doldurduğunuz kodamanlardan elini taşın altına koymasını isteyin, aynı gemideyiz demekle olmuyor o işler" dedi. herkesin izlemesini istediğim bir konuşmaydı ancak bu cesur çıkışından ötürü nohut beyinli ak-it taifesi tarafından vetan hayini, fetöcü, chpkk'lı diye yaftalanması işten bile değil.