şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ahmet şık, fethullah gülen cemaatinin devlet içindeki örgütlenmesini anlatan bir kitap yazdığı için, daha kitap basılmadan, fethullahçılar tarafından tutuklanmıştı. malum 15 temmuz’la birlikte fethullahçılar tasfiye edildi. ahmet şık 15 temmuz’dan sonra, darbenin karanlık noktalarına dair çokça haber yaptı, yine tutuklandı ve 434 gün sonra serbest bırakıldı. ahmet şık, dün gece tahliyesinden sonra bir açıklama yaptı. fethullahçı kimi isimler ise, daha birkaç yıl önce tutukladıkları ahmet şık’ın açıkamasını alıntılayıp paylaştı. tutukladığın insanın cesaretine ve adaletine muhtaç olmak... hayat çok acaip!
 • evet cemaatin tekerine çomak soktu.
  evet akpyi muhalefetten daha cesur eleştirdi.

  fakaaat bu kendisinin dhkp-c ve pkk sempatizanı olduğu gerçeğini değiştirir mi? tabi ki hayır!

  bakın en basitinden lütfen kendisinin instagram hesabına girin ve 1-2 dk. kontrol edin.

  başka hiçbir lafım yok, vicdanınız ne diyor dinleyin.

  https://www.instagram.com/ahmetsahmet/?hl=tr
 • oslo'da öcalan'a kucak dansı yapanlar şimdi milleti pkk sempatizanı olmakla suçluyor. öcalanla devlet görüştü dimi sayın am biti
 • https://instagram.com/p/eq_zu4o4am/

  gördüğünüz gibi kendisi pkk / dhkpc / mlkp / fetö / dhkchpkk sempatizanıdır.

  adamın fotoğraf çekip sosyal medyasında paylaştığı resimden bir şeyin sempatizanı olduğunu anlamak müthiş bir kafa.

  he adamın fikri şu bana kalırsa, tüm devletler ve liderler teröristtir. bunlarla mücadele edenlerin haklı nedenleri vardır. bazı konularda hak veririm kendisine ama hiç hak vermediğim konular da vardır. ama bu kendisinin suçlu olduğunu, hapis yatması gerektiğini veya terörist olduğunu göstermez. he eğer bu sizler için bir "hapis yatma sebebi" ise, o zaman sizin de hapis yatmanızı gerektirecek, devletle farklı düştüğünüz birçok durum oluşacak veya oluşmuştur hiç merak etmeyin.

  ahmet şık bir gazetecidir!