şükela:  tümü | bugün
  • milletvekilliğini en çok hak eden kişi olmasından dolayı umarım milletvekili de olur diye istediğim olay.

dokunulmazlığı yokken gözünü budaktan sakınmıyor iken bir de dokunulmazlığı olunca nasıl olur düşünemiyorum.
  • mecliste kürsüye önce cem toker çıkıp konuşuyor, ondan sonra da ahmet şık çıkıp, meclis kürsüsünde konuşma yapıyor. ne güzel olur lan. mehmet metiner'den sonra şamil tayyar'ın kürsüde konuşma yaptığı meclisten çok sıkıldım.
  • akp döneminin en cesur birkaç isminden birinin aday aday olması olayıdır. her dönem muhalif olmuş, çizgisini bozmamış, ortama göre eğilip bükülmemiş yürekli bir isim. sadece mahkeme savunmalarından üniversite düzeyinde ders olur

hdp de olur chp de olur ödp de olur bağımsız da olur. kendisi benim adayımdır.
  • ortamlarda vatanseverim dersin kim bilecek.
  • eğer gerçekse saçma bir durumdur, bu konu hakkında yorumum ise:

(bkz: nedim şener vol. 2)
  • gerçekse çok güzel şakaysa hiç gülmeyeceğim.
  • hdp barajı geçerse, neden olmasın.
  • veli sacilik'in adayligindan sonra ikinci guzel haberdir... ne kadar mutlaka mecliste olmali dedigim insan varsa hepsi hdp'de aday olacak bu gidisle... buyuk bir zevkle oy verecegim..
  • tükürüğü kuvvetli mi diye merak ettirmiş kişinin adaylığının konu edindiği başlıktır. malum, bizi tükürükleriyle boğmak isteyenlerin arasına katılmış oluyor bu adaylıkla.
  • chp veya hdp hangi partiden olursa olsun tek başına varlığı ile bile meclisin kalitesini ikiye katlayacak bir donanıma ve hitabet gücüne, ve özellikle de birilerini yerinden zıp zıp zıplatma potansiyeline fazlasıyla sahip olduğu için beni acayip sevindiren bir haber olmuştur. umarım asparagas bir haber değildir ve önümüzdeki dönem meclis tek başına koca yürekli bir muhalefetin nasıl yapılacağını görür.