şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kendisini, mahalli gazetede yazar olamayacakken milletvekili yapan eli kanlı örgüte vefa borcunu ödemektedir. onursuzluk bu tipler için önemli değil.
 • cok fena midem bulandi okurken.

  tanim: bos bos gazeteci kotuleme, siyasi kotuleme ve hedef gosterme amacli baslik.

  not: hic bir siyasi egilimim yok. devlet terorune de, sirket terorune de, terorist organizasyon terorune de zerre sempati beslemiyorum.
 • ahmet sıkın yapacagı acıklama acaba ne kadar sikimizde kardesim ya yatıp kalkıp aynı teraneler orada bi anneyle bi bebek hayatını yitirmis kim siker ahmet sıkın yapacagı acıklamayı.
 • tanım: pkk'nın dümen suyuna girmiş korkak vekilin eylemi.
  bu kürtçü siyasete kenarından köşesinden bulaşan herkes bu namert konuşma biçimini bir şekilde ediniyor. ortada öldürülmüş bebek ile annesi varken bile bir saatlik konuşmanın sonunda bir bakıyorsun devlet katil oluyor.
 • okumayanların, okuyup da anlamayanların, anlamamazlıktan gelenlerin ahmet şık'a bok atmak için üşüştükleri haberimsi şeyin başlığı. haberi yapan kişi bile "ne üfürdüm, süper eyyamcıyım, nasılda geldi aklıma" diye dolaşıyordur.
 • mesele pkk katildir diyebilmek değil sadece. siz devlet katildir diyebiliyor musunuz?
  devlet yıllardır çoluk çoçuk, anne veya baba demeden çok rahat öldürüyordu kimse sesini çıkarmıyor çünkü çok basit onlar terörist. karşılıklı nefret tohumları ekiliyor ve siz sorgulamadan şehit mertebesine çıkarıyorsunuz herkesi ya diğer ölenler?

  bir arkadaşım vardı ilkokulda. babası özel harekatçı idi ve o dönemler ölü ya da diri öldürdüğün terörist başına para alıyorlardı. arkadaşım daha çoçuktu ve çok güzel anlatıyorduparaya ihtiyacımız vardı yeni araba alacaktık. babam ara sokakta yaşayan iki kişiyi öldürdü ve devlete teslim etti parasını aldı(ölenlerin ne ismi var ne kaydı bir daha bulunamadılar).evet evet bunu anlatan çoçuktu demek evde neler konuşuluyor neler söyleniyor. siz bu at gözlüklerinizi çıkarmadığınız müddetçe daha çok insan ölecek. sizin bu davranışlarınız sayasinde pkk daha güçlü oluyor siz hala bir halkı yok sayıyorsunuz.onların ölüsüne bile saygınız yok(burdan bahsettiğim pkk ile bağlantısı olmayan kürt olması yeterli,yolda öldürülen kaza ile ölen olsun fark etmez). açın sadece kürtler ile ilgili başlıklara bakın. ne kadar iğrençleştiğinizi görün. yeter yalandan duyar kasmanız. sorsak hepiniz bu ülkenin iyiliğini istersiniz sorsak siz vatanseversiniz biz teröristiz. aslında biz sizden daha çok koruyoruz bu ülkeyi ama hala farkında değilsiniz.
  zorunlu edit: bana mesaj atmayı kesin amk. yemediğim küfür kalmadı her şeyi bildiklerini sanıp hiçbir şey bilmeyen insanlar. bana yazmış bebek öldü pkk’yı övmek için yazıyorum. ey gerizekalı ben bu bebek öldü başkası ölmesin yeter artık bu kirli oyunlardan diyorum ama neyse beni bimere şikayet edeceklermiş etsinler.
 • olm adam pkk katildir demekle kalmadığı gibi buna bahane üretenler de kana ortaktır demiş. neden böyle bir okuduğunu anlama sorunu var, ben anlamıyorum. anneyi bebeği öldüren pkk değil mi?
 • ahmet şık’ın bir türlü yaranamaması
 • bu bebeğin katili pkk mıdır yoksa derin devletmidir bilmem imkansız ama akp nin feci şekilde sömürdüğü açık bir gerçek.

  berkin elvan ölür annesi yuhalatılır başka bebek ölür pirim kasılır ben ortada bir insanlık göremiyorum.
 • verdiğiniz oylarla vekil yaptığınız tiplerle gurur duyun emanet oycular. sizin gibi davarlarla benim oyum bir sayılmamalı haklıymışsınız o hususta.