şükela:  tümü | bugün
 • pkk'nın yüksekova'da, bir astsubayın eşi ve 11 aylık bebeğini öldürmesi sonrası ahmet şık'ın yayınladığı mesajda malesef yer almayan ifadelerdir.

  hdp'den milletvekili olan ahmet şık'ın, özne kullanmada bir sorunu olmadığını ve çok kolay "katil devlet" diyebildiğini geçmişte görmüştük. ancak iş pkk'ya gelince "cesur" ahmet'imiz bu şık hareketlerini ne yazık ki sürdüremiyor!

  bu kadar kolay "katil devlet" diyebilen ahmet şık'tan "katil pkk" diye böğürmesini beklersiniz değil mi? ancak o ne yapmış! içinde pkk geçmeyen klasik hdp'li mesajlarından birini yayınlamış...
 • kendisini, mahalli gazetede yazar olamayacakken milletvekili yapan eli kanlı örgüte vefa borcunu ödemektedir. onursuzluk bu tipler için önemli değil.
 • cok fena midem bulandi okurken.

  tanim: bos bos gazeteci kotuleme, siyasi kotuleme ve hedef gosterme amacli baslik.

  not: hic bir siyasi egilimim yok. devlet terorune de, sirket terorune de, terorist organizasyon terorune de zerre sempati beslemiyorum.
 • ahmet sıkın yapacagı acıklama acaba ne kadar sikimizde kardesim ya yatıp kalkıp aynı teraneler orada bi anneyle bi bebek hayatını yitirmis kim siker ahmet sıkın yapacagı acıklamayı.
 • tanım: pkk'nın dümen suyuna girmiş korkak vekilin eylemi.
  bu kürtçü siyasete kenarından köşesinden bulaşan herkes bu namert konuşma biçimini bir şekilde ediniyor. ortada öldürülmüş bebek ile annesi varken bile bir saatlik konuşmanın sonunda bir bakıyorsun devlet katil oluyor.
 • yeri geldimi halkların kardeşliği, yeri geldimi insan hakları, yeri geldimi masumlar ölmesin... türkiye'nin içler acısı iç yüzünü bu hdpli vekil parçasından görüyoruz. yazık...
  o masum bebeğin kanı hepinizin elinde! bundan asla kurtulamazsınız.
 • ahmet şık adam "öyle adam böyle, doğrudan sapmadı" yorumlarını çevremde o kadar çok duyuyorum ki. hakkında nötrüm ama sol idelojisini benimseyen insanlar bu denli iyi gösterilirken, söyledikleri 'bu tarz' şeyler nasıl savunulacak. şu an en merak ettiğim şey bu
 • mesele pkk katildir diyebilmek değil sadece. siz devlet katildir diyebiliyor musunuz?
  devlet yıllardır çoluk çoçuk, anne veya baba demeden çok rahat öldürüyordu kimse sesini çıkarmıyor çünkü çok basit onlar terörist. karşılıklı nefret tohumları ekiliyor ve siz sorgulamadan şehit mertebesine çıkarıyorsunuz herkesi ya diğer ölenler?

  bir arkadaşım vardı ilkokulda. babası özel harekatçı idi ve o dönemler ölü ya da diri öldürdüğün terörist başına para alıyorlardı. arkadaşım daha çoçuktu ve çok güzel anlatıyorduparaya ihtiyacımız vardı yeni araba alacaktık. babam ara sokakta yaşayan iki kişiyi öldürdü ve devlete teslim etti parasını aldı(ölenlerin ne ismi var ne kaydı bir daha bulunamadılar).evet evet bunu anlatan çoçuktu demek evde neler konuşuluyor neler söyleniyor. siz bu at gözlüklerinizi çıkarmadığınız müddetçe daha çok insan ölecek. sizin bu davranışlarınız sayasinde pkk daha güçlü oluyor siz hala bir halkı yok sayıyorsunuz.onların ölüsüne bile saygınız yok(burdan bahsettiğim pkk ile bağlantısı olmayan kürt olması yeterli,yolda öldürülen kaza ile ölen olsun fark etmez). açın sadece kürtler ile ilgili başlıklara bakın. ne kadar iğrençleştiğinizi görün. yeter yalandan duyar kasmanız. sorsak hepiniz bu ülkenin iyiliğini istersiniz sorsak siz vatanseversiniz biz teröristiz. aslında biz sizden daha çok koruyoruz bu ülkeyi ama hala farkında değilsiniz.
  zorunlu edit: bana mesaj atmayı kesin amk. yemediğim küfür kalmadı her şeyi bildiklerini sanıp hiçbir şey bilmeyen insanlar. bana yazmış bebek öldü pkk’yı övmek için yazıyorum. ey gerizekalı ben bu bebek öldü başkası ölmesin yeter artık bu kirli oyunlardan diyorum ama neyse beni bimere şikayet edeceklermiş etsinler.
 • olm adam pkk katildir demekle kalmadığı gibi buna bahane üretenler de kana ortaktır demiş. neden böyle bir okuduğunu anlama sorunu var, ben anlamıyorum. anneyi bebeği öldüren pkk değil mi?
 • yine cımbızla seçilen kelimeler. pkk'ya katil dememiş de devlete demişmiş. hepimiz için çok acı haberler evet ama herkes aynı kalıplaşmış cümleleri kurarak mı lanetleyecek bu tür olayları. böyle bir kural var da benim mi haberim yok??