şükela:  tümü | bugün
  • karanlığa inat umudu yeşertme yolunda koşan ahmet şık seçim manifestosunu yayınladı. haksızlıklara karşı dik duruşun simgesi bu adam benim gözümde, var olsun yine umut, insanlık damlamış yüreğinden...

ahmet şık'in seçim bildirgesi
  • umut veren bildirgedir herkesin içindekileri dile getirmiştir ağzına sağlık
  • seçim manifestosuna, tükürükle boğma, resmi araçla silah taşıma, pkk'lı cenazelerinde boy gösterme, bodrum katlarında sıkışan itleri savunma, apo'nun heykelini dikme ritüellerini de eklemesi gereken şahıstır. aksi halde inandırıcı olmuyor. hatta silah alıp dağa çıkmakla bile tehdit edebilir bizleri. ne de olsa halkların kardeşliği... allah belasını versin terörü destekleyen halkların.
  • terörö röröröcüleerin hemen atladığı başlık olmuştur. hdp ile ilgili her başlığa gidip terörö rörörö yapma emri almış aktroller çoğunluğu. bir kısmı da onların gazına gelen elinde tuzlukla hıyara koşan ulusalcılar.

adamlar işi biliyor azizim. bulmuşlar bir terörö rörörö kendilerine olan nefreti hemen başka bir yere kanalize ediyorlar.

ama götlerini de yırtsalar hdp barajı geçecek. hem de öyle böyle değil içinden geçecek. %15 sürpriz olmaz. kudurun aktroller.
  • seçime giderken umut ışığı yaratacak bir açıklama olmuş. okurken sizin de yürepinize dokunmuyor mu? o anlatılan türkiyeyi hepimiz istiyoruz. 25 haziranda umarım hayal edilen o sabaha uyanabiliriz.
  • pkk'nın siyasi uzantısına terörist diyenleri aktroll olmakla suçlayan yarrak kafalıları göstermiş başlıktır aynı zamanda. chp'liyim. hdp pkk'nın siyasi uzantısıdır ve pkk ile arasına çizgi çekmediği müddetçe benim gözümde siyasi partiden çok bir terör örgütüdür! şimdi sen kudur lale.
  • kararlı bir kadın sesinin dikkat çektiği manifestodur.

bir kadının bile erkek sesiyle var olduğu bir siyasi ortamda (bkz: mummy) bir manifestonun okunması için gümbür gümbür, davudi erkek sesi kullanmak dışında bir seçeneği hayal ettiği için bile dikkat çekmesi gerekendir.
  • mutaassıp bir ailenin çocuğuyum, ne işim var lan benim edip yüksel ile, barbaros şansal ile veya ahmet şık ile diyorum.. diyorum sadece.

millet san-francisco'larda 2,5 yıl içinde start-up kafelerde 100 milyon dolar nasıl kazanılır bunun peşinde koşup tüm çabalarını buna sarfederken, görüyorum ki barbaros şansal bir kere daha haklı.

sonra da siktir ediyorum. ne işim var benim cühelanın arasında.

türkiye'ye mümkün olduğunca dönmemenin gayreti içerisindeyim. çocuklar büyüyor eşim de yabancı ve onlara da türk milliyetçiliğini aşılıyorum ama, türkiye'deki cahil insanlar ile aynı havayı solumamaları için ne gerekiyorsa onu yapacağım.

yeyin birbirinizi ibneler, kralın çıplak olduğunu söyleyene yaşama şansı bile tanımayın.
  • türkiye dışında yaşayıp türkiye'nin yanmasını arzulayanlardan değilim. ülkeme elbet bir gün döneceğim. çocuklarım büyüdüğünde yaşanabilir bir türkiye bulmalarını istediğim için ahmet şık'ı destekliyorum.